Můj Magnalink

Reference

Petr Zámorský

Mohu jen říct: velká spokojenost se službou Magnalink. Bezproblémové připojení k internetové síti a vždy parádní komunikace spojená s profesionálním přístupem.
Petr Zámorský

Jan Berger

Internet od společnosti Magnalink využívám již řadu let. Díky rychlému připojení za dobrou cenu jsem spokojen a nemám důvod něco měnit. Zatím vše šlape perfektně a bez problémů!

Jan Berger

Radovan Pavlík

S připojením od společnosti Magnalink jsem velice spokojený. Internet už běhá jako po másle. V jednom případě jsem musel řešit technický problém, ale výpadek se povedlo rychle a profesionálně odstranit. I toho si cením.

Radovan Pavlík

ZŠ Sever

Stále se zvyšující nároky na rychlé a zabezpečené internetové připojení je v současdné době nezbytností. Magnalink a.s. připravil a provedl připojení školy, které odpovídá současným náročným požadavkům této doby. S jeho službami jsme spokojeni.

Mgr. Milan Kučera

ředitel ZŠ Sever, Hradec Králové, Lužická 1208

Mgr. Milan Kučera

Radek Smoleňák

Když jsem poprvé slyšel slovo Magnalink, myslel jsem si, že je to spojené s elektrikou. Nicméně datová vodivost je v tomto případě také luxusní. Zatím jsem nemusel řešit žádný technický problém a i když jsem na internetu ve velice exponovaných časech, vždy byl datový tok naprosto v pohodě.

Radek Smoleňák

Matej Paulovič

Som velmi rad, že mám internet od Magnalinku. Som velmi spokojný s rýchlosťou aj so starostlivosťou k zákazníkom.

Matej Paulovič

Ryna

Před 3 lety jsme se stali s partnery majiteli areálu RYNA. Naše vize byla z něj postupně vytvořit moderní polyfunkční areál. K tomu jsme nezbytně potřebovali, a do budoucna i budeme potřebovat, moderní technologie včetně internetových služeb.

Magnalink připravil pro první etapu řešení šité naší firmě i nájemníkům na míru, bravurně si poradil s připojením budovy a se službami jsme nyní velice spokojeni.

Lukáš Novák, jednatel
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo