Můj Magnalink

Reference

Jan Berger

Internet od společnosti Magnalink využívám již řadu let. Díky rychlému připojení za dobrou cenu jsem spokojen a nemám důvod něco měnit. Zatím vše šlape perfektně a bez problémů!

Jan Berger

Radovan Pavlík

S připojením od společnosti Magnalink jsem velice spokojený. Internet už běhá jako po másle. V jednom případě jsem musel řešit technický problém, ale výpadek se povedlo rychle a profesionálně odstranit. I toho si cením.

Radovan Pavlík

Michal Š.

Služby, které si platím, jsou výborné. Za uplynulou dobu, co jsem u Magnalinku nepociťuji žádné kolísání v internetovém připojení a nemusel jsem řešit žádný problém. Rychlost je perfektní a za málo peněz dostanete hodně muziky.
Michal Š.

ZŠ Sever

Stále se zvyšující nároky na rychlé a zabezpečené internetové připojení je v současdné době nezbytností. Magnalink a.s. připravil a provedl připojení školy, které odpovídá současným náročným požadavkům této doby. S jeho službami jsme spokojeni.

Mgr. Milan Kučera

ředitel ZŠ Sever, Hradec Králové, Lužická 1208

Mgr. Milan Kučera

Vojtěch R.

Dobrý poskytovatel internetu. Rychlost, kterou si platím, mám. Navíc mám internet mnou preferovanou podobou - opticky až na stůl. Platí totiž, že nejlepší přepěťová ochrana je optický kabel - galvanické oddělení slaboproudých obvodů s prakticky nekonečnou pevností.

Předpokládám, že všechny negativní recenze se tu týkají metalického internetu. Ten je věcí včerejška. Optika je v dnešním světě, kdy problémy s EMC vládnou světu, jediné řešení.

Ping do 10, rychlost down občas zakolísá, ale to je normální, beztak většinu času je v blízkém okolí mnou placené rychlosti. Výrazně klesne (tak o třetinu) jenom v době hokejového mistráku či olympiády.
Vojtěch R.

Lukáš B.

Hezký den,

musím uznat, že jsem byl ze začátku značně skeptický, jelikož mám více zkušeností s poskytovateli internetových služeb, ale Magnalink mě příjemně překvapil, užívám jej více než půl roku a za tu dobu se ani 1x nestalo, že by internet nefungoval, nebo nastali nějaké potíže. Připojení přes optiku běží tak, jak má. Jedním slovem - spokojenost.
Lukáš B.

Miloš K.

Jako služba skoro bezproblémová, rychlý internet, ochota řešit náhodné problémy skvělá - nikdy neodmítnou vám pomoci, neměnil bych. Jediné co mi na Magnalinku vadí je to, že když, byť ojedinělý, problém nastane o víkendu, tak se dovoláte až v pondělí ráno. Tudíž víkend bez internetu.
Miloš K.

Radek Smoleňák

Když jsem poprvé slyšel slovo Magnalink, myslel jsem si, že je to spojené s elektrikou. Nicméně datová vodivost je v tomto případě také luxusní. Zatím jsem nemusel řešit žádný technický problém a i když jsem na internetu ve velice exponovaných časech, vždy byl datový tok naprosto v pohodě.

Radek Smoleňák

Matej Paulovič

Som velmi rad, že mám internet od Magnalinku. Som velmi spokojný s rýchlosťou aj so starostlivosťou k zákazníkom.

Matej Paulovič

Ryna

Před 3 lety jsme se stali s partnery majiteli areálu RYNA. Naše vize byla z něj postupně vytvořit moderní polyfunkční areál. K tomu jsme nezbytně potřebovali, a do budoucna i budeme potřebovat, moderní technologie včetně internetových služeb.

Magnalink připravil pro první etapu řešení šité naší firmě i nájemníkům na míru, bravurně si poradil s připojením budovy a se službami jsme nyní velice spokojeni.

Lukáš Novák, jednatel
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo