Můj Magnalink

Staňte se tváří Magnalinku a vyhrajte!

Pro všechny naše zákazníky jsme připravili soutěž „Staňte se tváří Magnalinku a vyhrajte“. Její pravidla jsou jednoduchá a ceny velmi atraktivní! Chcete vyhrát vaše profi fotky od špičkového fotografa, nezapomenutelný zážitek s hokejovým klubem Mountfield HK nebo naše služby na jeden celý rok zdarma?

Hledáme tvář Magnalinku a můžete jí být právě vy! Stačí, když nám zašlete svou portrétní fotografii a když v níže uvedeném formuláři dokončíte větu: Magnalink mám rád, protože... Porota složená ze zástupců Magnalinku vybere výherce. Zapojením se do soutěže dáváte souhlas s tím, že vaše fotografie bude použita v rámci marketingových aktivit společnosti Magnalink, a.s. Chcete vidět své foto například na plakátu nebo billboardu?

Výherce získá fotografie své osoby od renomovaného fotografa

Podívejme se podrobněji, o co se soutěží. Všichni, kteří budou vybráni, získají fotografie, na kterých budou nafoceni renomovaným fotografem Danem Vojtěchem. Kromě toho ale můžete vyhrát jednu z následujících zajímavých cen. Záleží na tom, kterou z nich si v případě výhry vyberete.

Chcete služby na rok zdarma nebo exkluzivní večeři s hvězdou?

Můžete si skutečně vybrat. Rozhodnete se využít našich služeb (připojení internetu, případně i využití balíčku digitální televize, pokud je připojení internetu i televize od Magnalinku na vaší adrese technicky možné) na rok zdarma? To je jedna nabídka. Nebo druhá možnost: můžete zažít (vy nebo váš blízký příbuzný) setkání s extraligovým hokejistou týmu Mountfield HK - půjde o setkání s hvězdou u skvělé večeře v jedné z hradeckých restaurací. To je zážitek, na který se nezapomíná. To, jestli se s hokejistou při večeři budete bavit o hokeji nebo o čemkoliv jiném, je jen na vás. Pokud si výherce vybere Zážitek s hokejistou, navíc také získá fotografii s hokejistou, na které bude výherce vyfocen s hokejistou při večeři.

Chcete vyhrát? Pokud ano, pošlete nám přes formulář své portrétní foto a doplňte uvedenou větu. Své nápadité odpovědi a fotografie zašlete prosím co nejdříve, nejpozději však do 29. října. Hodně štěstí!

Úplná pravidla soutěže si můžete přečíst po kliknutí ZDE.

Prosíme o vložení Vašich fotografií...
%
/ s
/
Potřebujete poradit?491 009 007
Zatím působíme zde. Rosteme.
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo