Můj Magnalink

Kamerové systémy - pro firmy

Magnalink a.s. k připojení internetu zajišťuje také komplexní zabezpečení firem prostřednictvím kamerových systémů. Kamery vám dodáme a zajistíme jejich odbornou montáž a komplexní zprovoznění. Pokud máte zájem o kamerový systém, kontaktujte nás na čísle 491 009 007 nebo nám napište na mail info@magnalink.cz či přes kontaktní formulář.

Zdarma vám vypracujeme kalkulaci na kamerový systém

Kamerový systém je sám o sobě skvělou prevencí proti kriminalitě. Vaše prostory budete moci sledovat přes počítač, z tabletu nebo chytrého telefonu. Nezávaznou nabídku na kamerový systém vám vypracujeme zdarma.


Nezávazná poptávka na kamerový systém do firmy


Magnalink, a.s. je, ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), správcem osobních údajů subjektů údajů. Informace o jejich zpracování vyžadované platnými právními předpisy, včetně jejich rozsahu a účelu zpracování, přehledu práv a povinností Magnalink a.s. a aktualizovaného seznamu zpracovatelů osobních údajů, jsou k nahlédnutí zde: Informace pro zákazníky o zpracování osobních údajůVelikost: 160 kB


Potřebujete poradit?491 009 007
Zatím působíme zde. Rosteme.
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo