Můj Magnalink

Kamerové systémy - pro firmy

Magnalink a.s. k připojení internetu zajišťuje také komplexní zabezpečení firem prostřednictvím kamerových systémů. Kamery vám dodáme a zajistíme jejich odbornou montáž a komplexní zprovoznění. Pokud máte zájem o kamerový systém, kontaktujte nás na čísle 491 009 007 nebo nám napište na mail info@magnalink.cz či přes kontaktní formulář.

Zdarma vám vypracujeme kalkulaci na kamerový systém

Kamerový systém je sám o sobě skvělou prevencí proti kriminalitě. Vaše prostory budete moci sledovat přes počítač, z tabletu nebo chytrého telefonu. Nezávaznou nabídku na kamerový systém vám vypracujeme zdarma.


Nezávazná poptávka na kamerový systém do firmy

Váš souhlas můžete kdykoliv později odvolat, v souladu s pravidly ochrany osobních údajů

1. Vámi zadané osobní údaje bude jako správce zpracovávat společnost Magnalink, a.s. IČO: 27547469, zapsaná v obchodním rejstříku vedená u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl B, vložka 2797, ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), za účelem zpracování nabídky produktu nebo služby na základě Vašeho poskytnutého souhlasu. Podrobnosti ke zpracování osobních údajů jsou dále uvedeny v přiloženém odkazu: Informace o zpracování osobních údajů Magnalink, a.s. (magnalink.cz)Velikost: 160 kB

2. V rámci zajištění kvality služeb a produktů skupiny ČEZ a.s. souhlasím se zpracováním mých zadaných osobních údajů společnosti ČEZNET s.r.o. IČO: 26378191, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Plzni, oddíl C, vložka 17495, jakožto správce osobních údajů (dále jen „Obchodní partner“). Obchodní partner na základě mého poskytnutého souhlasu bude zpracovávat osobní údaje za účelem zajištění nabídky služeb či produktů. Podrobnosti jsou uvedeny v informacích o zpracování osobních údajů na stránkách Obchodního Partnera: Zpracování osobních údajů | ČEZNET s.r.o. (ceznet.cz)


Potřebujete poradit?491 009 007
Zatím působíme zde. Rosteme.
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo