Můj Magnalink

Kamerové systémy - pro firmy

Magnalink a.s. k připojení internetu zajišťuje také komplexní zabezpečení firem prostřednictvím kamerových systémů. Kamery vám dodáme a zajistíme jejich odbornou montáž a komplexní zprovoznění. Pokud máte zájem o kamerový systém, kontaktujte nás na čísle 491 009 007 nebo nám napište na mail info@magnalink.cz či přes kontaktní formulář.

Zdarma vám vypracujeme kalkulaci na kamerový systém

Kamerový systém je sám o sobě skvělou prevencí proti kriminalitě. Vaše prostory budete moci sledovat přes počítač, z tabletu nebo chytrého telefonu. Nezávaznou nabídku na kamerový systém vám vypracujeme zdarma.


Nezávazná poptávka na kamerový systém do firmy


Magnalink, a.s. je, ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), správcem osobních údajů subjektů údajů. Informace o jejich zpracování vyžadované platnými právními předpisy, včetně jejich rozsahu a účelu zpracování, přehledu práv a povinností Magnalink a.s. a aktualizovaného seznamu zpracovatelů osobních údajů, jsou k nahlédnutí zde: Informace pro zákazníky o zpracování osobních údajůVelikost: 160 kB


Potřebujete poradit?491 009 007
Zatím působíme zde. Rosteme.
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo