Můj Magnalink

Internet - pro firmu

Firmám nabízíme optické nebo bezdrátové (wi-fi) vysokorychlostní připojení k internetu. V závislosti na konkrétní lokalitě. Nejste spokojeni se stávajícím poskytovatelem připojení k internetu nebo chcete nové připojení? Informujte se v sekci Ověření dostupnosti.

Kvalitní připojení k internetu pro živnostníky, malé i velké firmy 

V lokalitách, v nichž působíme, poskytujeme vysokorychlostní připojení k internetu. Firmám nabízíme komplexní servis. Ceny připojení k internetu jsou závislé na konkrétní lokalitě a rozsahu připojení. Kontaktujte nás prosím s konkrétní specifikací.


Nezávazná poptávka na připojení firmy k internetu


Magnalink, a.s. je, ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), správcem osobních údajů subjektů údajů. Informace o jejich zpracování vyžadované platnými právními předpisy, včetně jejich rozsahu a účelu zpracování, přehledu práv a povinností Magnalink a.s. a aktualizovaného seznamu zpracovatelů osobních údajů, jsou k nahlédnutí zde: Informace pro zákazníky o zpracování osobních údajůVelikost: 160 kB

Potřebujete poradit?491 009 007
Zatím působíme zde. Rosteme.
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo