Můj Magnalink

Internet - pro firmu

Firmám nabízíme optické nebo bezdrátové (wi-fi) vysokorychlostní připojení k internetu. V závislosti na konkrétní lokalitě. Nejste spokojeni se stávajícím poskytovatelem připojení k internetu nebo chcete nové připojení? Informujte se v sekci Ověření dostupnosti.

Kvalitní připojení k internetu pro živnostníky, malé i velké firmy 

V lokalitách, v nichž působíme, poskytujeme vysokorychlostní připojení k internetu. Firmám nabízíme komplexní servis. Ceny připojení k internetu jsou závislé na konkrétní lokalitě a rozsahu připojení. Kontaktujte nás prosím s konkrétní specifikací.


Nezávazná poptávka na připojení firmy k internetu


Magnalink, a.s. je, ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), správcem osobních údajů subjektů údajů. Informace o jejich zpracování vyžadované platnými právními předpisy, včetně jejich rozsahu a účelu zpracování, přehledu práv a povinností Magnalink a.s. a aktualizovaného seznamu zpracovatelů osobních údajů, jsou k nahlédnutí zde: Informace pro zákazníky o zpracování osobních údajůVelikost: 160 kB

Potřebujete poradit?491 009 007
Zatím působíme zde. Rosteme.
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo