Můj Magnalink

Digitální televize IPTV - pro firmy

Pro firmy a organizace, jako jsou restaurační zařízení hotely, domy s pečovatelskou službou a podobně, je určena naše nabídka digitální televize. Pokud máte ve firmě připojení k internetu od Magnalinku, můžete sledovat i programy digitální televize.

Velký počet programů digitální televize v HD kvalitě

Televize a internet od jednoho poskytovatele, za skvělé ceny! Využívejte možnost sledování programů v HD rozlišení. Nabízíme různé programové balíčky. Kontaktujte nás prosím prostřednictvím níže uvedeného formuláře, na telefonním čísle 491 009 007, popřípadě pište na e-mail info@magnalink.cz, kde vám rádi sdělíme podrobnější informace.

Rozhlasové stanice

V rámci programové nabídky můžete využít i 12 rozhlasových stanic (ČRo D-DUR, ČRo DVOJKA, ČRo RADIO JUNIOR, ČRo RADIO WAVE, ČRo RADIOŽURNÁL, ČRo REGION, ČRo VLTAVA, Radio Lumen, Radio FM, Radio 7, Proglas)


Nezávazná poptávka na připojení digitální televize

Váš souhlas můžete kdykoliv později odvolat, v souladu s pravidly ochrany osobních údajů

1. Vámi zadané osobní údaje bude jako správce zpracovávat společnost Magnalink, a.s. IČO: 27547469, zapsaná v obchodním rejstříku vedená u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl B, vložka 2797, ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), za účelem zpracování nabídky produktu nebo služby na základě Vašeho poskytnutého souhlasu. Podrobnosti ke zpracování osobních údajů jsou dále uvedeny v přiloženém odkazu: Informace o zpracování osobních údajů Magnalink, a.s. (magnalink.cz)Velikost: 160 kB

2. V rámci zajištění kvality služeb a produktů skupiny ČEZ a.s. souhlasím se zpracováním mých zadaných osobních údajů společnosti ČEZNET s.r.o. IČO: 26378191, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Plzni, oddíl C, vložka 17495, jakožto správce osobních údajů (dále jen „Obchodní partner“). Obchodní partner na základě mého poskytnutého souhlasu bude zpracovávat osobní údaje za účelem zajištění nabídky služeb či produktů. Podrobnosti jsou uvedeny v informacích o zpracování osobních údajů na stránkách Obchodního Partnera: Zpracování osobních údajů | ČEZNET s.r.o. (ceznet.cz)


Potřebujete poradit?491 009 007
Zatím působíme zde. Rosteme.
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo