Můj Magnalink

Digitální televize IPTV - pro firmy

Pro firmy a organizace, jako jsou restaurační zařízení hotely, domy s pečovatelskou službou a podobně, je určena naše nabídka digitální televize. Pokud máte ve firmě připojení k internetu od Magnalinku, můžete sledovat i programy digitální televize.

Velký počet programů digitální televize v HD kvalitě

Televize a internet od jednoho poskytovatele, za skvělé ceny! Využívejte možnost sledování programů v HD rozlišení. Nabízíme různé programové balíčky. Kontaktujte nás prosím prostřednictvím níže uvedeného formuláře, na telefonním čísle 491 009 007, popřípadě pište na e-mail info@magnalink.cz, kde vám rádi sdělíme podrobnější informace.

Rozhlasové stanice

V rámci programové nabídky můžete využít i 12 rozhlasových stanic (ČRo D-DUR, ČRo DVOJKA, ČRo RADIO JUNIOR, ČRo RADIO WAVE, ČRo RADIOŽURNÁL, ČRo REGION, ČRo VLTAVA, Radio Lumen, Radio FM, Radio 7, Proglas)


Nezávazná poptávka na připojení digitální televize


Magnalink, a.s. je, ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), správcem osobních údajů subjektů údajů. Informace o jejich zpracování vyžadované platnými právními předpisy, včetně jejich rozsahu a účelu zpracování, přehledu práv a povinností Magnalink a.s. a aktualizovaného seznamu zpracovatelů osobních údajů, jsou k nahlédnutí zde: Informace pro zákazníky o zpracování osobních údajůVelikost: 160 kB


Potřebujete poradit?491 009 007
Zatím působíme zde. Rosteme.
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo