Můj Magnalink

Služby - pro firmy

Využijte i ve vaší firmě vysokorychlostní připojení k internetu, programy digitální televize, telefonování přes internet nebo i zabezpečení kamerovými systémy.

Rychlý internet pro firmy

  • Optika - optický internet v Hradci Králové
    V Hradci Králové nabízíme připojení k internetu po jediné skutečné optické síti. Vysoká rychlost internetu, to nejkvalitnější připojení! Co víc si přát! Optická síť (optika) vám ušetří čas, data budete odesílat i stahovat velmi rychle!
  • Wi-fi - bezdrátový internet v různých regionech ČR
    Firmám v různých městech v Čechách a na Moravě nabízíme rychlý spolehlivý bezdrátový internet. Naše společnost Magnalink, a. s. poskytuje rychlé připojení k internetu a řadu dalších služeb.

Digitální televize pro hotely, restaurace atd.

Magnalink, a. s. k připojení k internetu nabízí také programy digitální televize. Vaši hosté tak mohou sledovat například sportovní a jiné přenosy i v HD kvalitě!

VOIP telefonování a virtuální telefonní ústředny

U Magnalinku si můžete objednat i VOIP služby, tedy telefonování přes internet. A tím naše nabídka nekončí! Můžeme pro vás zřídit i virtuální telefonní ústřednu.

Kamerové systémy pro firmy

Kamerové systémy jsou jedním ze základních prvků prevence kriminality. Už jejich přítomnost může zloděje odradit. Kontaktujte nás, zpracujeme vám nabídku přímo na míru!

Potřebujete poradit?491 009 007
Zatím působíme zde. Rosteme.
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo