Můj Magnalink

Optický internet - pro domácnost

Optická síť, to je možnost superrychlého kvalitního připojení k internetu. Nabízíme připojení k internetu po optické síti v Hradci Králové. Vysokorychlostní optický kabel je zárukou kvalitního a stabilního připojení, navíc za vynikající ceny.

Optické připojení k internetu pro byty a rodinné domy

Nebaví vás dlouho čekat, než se vám stáhne film, nebo třeba rádi hrajete hry na internetu? Nebo jen chcete sledovat prostřednictvím internetu programy digitální televize? Jste na správné adrese. Magnalink je největší regionální poskytovatel internetu. Optický kabel přináší řadu výhod:

  • superrychlé stabilní připojení k internetu
  • garantovaná rychlost připojení
  • šetří čas - rychlé stahování i odesílání dat
  • možnost kvalitního sledování HD televizních programů

Rychlost internetu si zvolte dle potřeb

Optický kabel je charakteristický svou vysokou přenosovou schopností, proto je vysoká rychlost nabízena již u základních optických tarifů. Rychlost internetu a jeho stabilita není závislá na ostatních uživatelích v domě, proto budete mít vždy garantovou vámi vybranou rychlost. Poskytujeme rychlý servis a osobní přísstup.

Optická síť v Hradci Králové

Optická síť Magnalinku v Hradci Králové nemá na rozdíl od jiných poskytovatelů v přenosové optické trase jediný radiový (wi-fi) spoj. Naše optická síť je uložena v chráněných zemních trasách.  Využívejte i vy výhod plnohodnotné optické sítě. K připojení k internetu si můžete objednat některou z výhodných sestav programů digitální televize a sledovat tak programy v HD kvalitě.

Ceník připojení k internetu – optický internet

Připojení k internetu přes optický kabel nabízíme za skvělé ceny. Pro zjištění konkrétní nabídky na vaší adrese si prosím níže ověřte dostupnost připojení k internetu na vaší adrese.

Kontaktní formulář

Váš souhlas můžete kdykoliv později odvolat, v souladu s pravidly ochrany osobních údajů

Magnalink, a.s. je, ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), správcem osobních údajů subjektů údajů. Informace o jejich zpracování vyžadované platnými právními předpisy, včetně jejich rozsahu a účelu zpracování, přehledu práv a povinností Magnalink a.s. a aktualizovaného seznamu zpracovatelů osobních údajů, jsou k nahlédnutí zde: Informace pro zákazníky o zpracování osobních údajůVelikost: 160 kB

Potřebujete poradit?491 009 007
Zatím působíme zde. Rosteme.
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo