Můj Magnalink

Internet - pro rodinné domy

Magnalink nabízí připojení k internetu nejen pro bytové domy, ale také pro rodinné domy. Konkrétní možnost připojení je vždy závislá na dostupnosti možnosti našeho připojení v poptávaném místě, proto si prosím na našem webu ověřte dostupnost připojení a kontaktujte nás. Připojení rodinných domů je nutné konzultovat s našimi techniky. Zavolejte nám a sdělíme vám konkrétní možnosti: 491 009 007.

Magnalink nabízí připojení k internetu i pro rodinné domy

Potřebujete ve vašem rodinném domě připojení k internetu? Kontaktujte nás.

Nabízíme

  • stabilní připojení k internetu za výbornou cenu
  • individuální přístup a komplexní služby
  • mnoho dalších služeb (VOIP, kamerové systémy a další)

Ceník připojení k internetu – Rodinné domy

Internet nabízíme za výhodnou cenu. Pro zjištění konkrétní nabídky na vaší adrese si prosím níže ověřte dostupnost připojení k internetu na vaší adrese a kontaktujte nás.

Kontaktní formulář

Váš souhlas můžete kdykoliv později odvolat, v souladu s pravidly ochrany osobních údajů

Magnalink, a.s. je, ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), správcem osobních údajů subjektů údajů. Informace o jejich zpracování vyžadované platnými právními předpisy, včetně jejich rozsahu a účelu zpracování, přehledu práv a povinností Magnalink a.s. a aktualizovaného seznamu zpracovatelů osobních údajů, jsou k nahlédnutí zde: Informace pro zákazníky o zpracování osobních údajůVelikost: 160 kB

Potřebujete poradit?491 009 007
Zatím působíme zde. Rosteme.
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo