Můj Magnalink

Bezdrátový internet - pro domácnost

Pro všechny obyvatele bytových domů, v nichž máme pokrytí, nabízíme kvalitní bezdrátové připojení k internetu. Konkrétní dostupnost si prosím Ověřte na našem webu v Ověření dostupnost. Jsme významný regionální poskytovatel připojení k internetu, nabízíme tarify za skvělé ceny.

Kvalitní wi-fi připojení k internetu

Chcete stabilní a rychlé bezdrátové připojení k internetu? Neváhejte nás kontaktovat.

Nabízíme

  • stabilní připojení za skvělé ceny
  • individuální přístup a komplexní služby
  • mnoho dalších služeb (VOIP, kamerové systémy a další)

Ceník připojení k internetu – Bezdrátové připojení

Bezdrátové připojení k internetu nabízíme za skvělou cenu. Pro zjištění konkrétní nabídky na vaší adrese si prosím níže ověřte dostupnost připojení k internetu na vaší adrese.

Kontaktní formulář

Váš souhlas můžete kdykoliv později odvolat, v souladu s pravidly ochrany osobních údajů

Magnalink, a.s. je, ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), správcem osobních údajů subjektů údajů. Informace o jejich zpracování vyžadované platnými právními předpisy, včetně jejich rozsahu a účelu zpracování, přehledu práv a povinností Magnalink a.s. a aktualizovaného seznamu zpracovatelů osobních údajů, jsou k nahlédnutí zde: Informace pro zákazníky o zpracování osobních údajůVelikost: 160 kB

Potřebujete poradit?491 009 007
Zatím působíme zde. Rosteme.
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo