Můj Magnalink

Internet - pro domácnost

Magnalink, a.s. nabízí vysokorychlostní připojení k internetu.

Naše společnost vám nabízí vysokorychlostní připojení k internetu za skvělé ceny. Pro ověření dostupnosti připojení prosím zadejte vaši adresu v sekci Ověření dostupnosti.

Optický internet

  • Vysokorychlostní optický kabel je zárukou toho nejkvalitnějšího připojení k internetu, které můžete mít. Optická síť šetří čas - rychlé stahování i odesílání dat. Optický internet nabízíme v Hradci Králové.

Vysokorychlostní internet

  • Vysokorychlostní připojení k internetu pro bytové domy za skvělé ceny!

Bezdrátové připojení k internetu

  • Rychlý spolehlivý internet pro bytové domy. Chcete kvalitní připojení k internetu? Kontaktujte nás.

Připojení k internetu pro rodinné domy

  • Magnalink nabízí nejen připojení pro bytové, ale i pro rodinné domy. Ověřte si dostupnost připojení k internetu na vaší adrese, kontaktujte nás.


Kontaktní formulář

Váš souhlas můžete kdykoliv později odvolat, v souladu s pravidly ochrany osobních údajů

Magnalink, a.s. je, ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), správcem osobních údajů subjektů údajů. Informace o jejich zpracování vyžadované platnými právními předpisy, včetně jejich rozsahu a účelu zpracování, přehledu práv a povinností Magnalink a.s. a aktualizovaného seznamu zpracovatelů osobních údajů, jsou k nahlédnutí zde: Informace pro zákazníky o zpracování osobních údajůVelikost: 160 kB

Potřebujete poradit?491 009 007
Zatím působíme zde. Rosteme.
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo