Můj Magnalink

Balíčky internetu a programů digitální televize

Výhodné balíčky internetu a programů digitální televize

Magnalink pro Vás připravil výhodnou nabídku, která platí jen při současném objednání nového připojení k internetu a programů digitální televize. Pokud si tedy chcete objednat nové připojení k internetu a současně programy digitální televize, můžete využít i některý z našich balíčků, které jsou uvedeny na této stránce.

Díky balíčku internetu a televize ušetříte!

Připojení od Magnalinku se zkrátka vyplatí! Díky využití balíčku připojení k internetu a programů digitální televize ušetříte (ve srovnání s nákupem každé služby samostatně).

Ceník výhodných balíčků televize a internetu

Ceník balíčků INTERNET OPTIKA + TV ke stažení ZDE.

Ceník balíčků INTERNET RYCHLE + TV ke stažení ZDE.

Chcete využít balíček? Kontaktujte nás!

Pro podrobnější informace nebo objednání služby nás prosím kontaktujte telefonicky (tel. 491 009 007) či e-mailem (info@magnalink.cz).

Kontaktní formulář

Váš souhlas můžete kdykoliv později odvolat, v souladu s pravidly ochrany osobních údajů

Magnalink, a.s. je, ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), správcem osobních údajů subjektů údajů. Informace o jejich zpracování vyžadované platnými právními předpisy, včetně jejich rozsahu a účelu zpracování, přehledu práv a povinností Magnalink a.s. a aktualizovaného seznamu zpracovatelů osobních údajů, jsou k nahlédnutí zde: Informace pro zákazníky o zpracování osobních údajůVelikost: 160 kB

Potřebujete poradit?491 009 007
Zatím působíme zde. Rosteme.
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo