Můj Magnalink

Služby - pro domácnost

Magnalink, a.s. vám nabízí vysokorychlostní připojení k internetu, programy digitální televize, telefonování přes internet, kamerové systémy a další služby. Staňte se i vy našimi spokojenými zákazníky.

Vysoké rychlosti internetu

  • Optický internetVysokorychlostní optický kabel je zárukou toho nejkvalitnějšího připojení k internetu, které můžete mít. Optická síť šetří čas - rychlé stahování i odesílání dat. Optický internet nabízíme v Hradci Králové.
  • Vysokorychlostní internetVysokorychlostní připojení k internetu pro bytové domy za skvělé ceny!
  • Bezdrátové připojeníRychlý spolehlivý internet pro bytové domy. Chcete kvalitní připojení k internetu? Kontaktujte nás.
  • Připojení k internetu pro rodinné domyMagnalink nabízí nejen připojení pro bytové, ale i pro rodinné domy. Ověřte si dostupnost připojení k internetu na vaší adrese, kontaktujte nás.

Digitální televize s programy v HD kvalitě

K připojení k internetu nabízíme výhodné balíčky digitální televize. Mnoho programů je v HD kvalitě! Vysílání internetové televize můžete sledovat až na čtyřech zařízeních se systémy iOS a Android. Díky možnosti sledování programů za posledních 7 dní z archivu už vám žádný pořad neuteče! Nabízíme také výhodné balíčky televize a internetu.

Telefonování přes internet a kamery

Naše společnost zajišťuje také VOIP služby, tedy telefonování přes internet. Nabízíme také kamery pro byty a rodinné domy.

Potřebujete poradit?491 009 007
Zatím působíme zde. Rosteme.
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo