Můj Magnalink

VOIP - pro bytové domy (SVJ, bytová družstva, soukromí majitelé)

VOIP telefony – levnější volání pro obyvatele vašeho domu

Pokud ve vašem bytovém domě využíváte nebo plánujete využívat připojení k internetu od Magnalinku, můžete současně využívat výhod IP telefonie. VOIP telefonování je moderní forma komunikace, která podstatně šetří náklady na volání.

Pokud chcete, aby lidé ve vašem bytovém domě ušetřili za volání. Kontaktujte nás a my vás seznámíme s výhodami VOIP volání. Chcete se dozvědět více? Zavolejte nám na 491 009 007, napište náš e-mail je info@magnalink.cz nebo využijte kontaktní formulář.


Nezávazná poptávka – VOIP telefonování


Magnalink, a.s. je, ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), správcem osobních údajů subjektů údajů. Informace o jejich zpracování vyžadované platnými právními předpisy, včetně jejich rozsahu a účelu zpracování, přehledu práv a povinností Magnalink a.s. a aktualizovaného seznamu zpracovatelů osobních údajů, jsou k nahlédnutí zde: Informace pro zákazníky o zpracování osobních údajůVelikost: 160 kB

Potřebujete poradit?491 009 007
Zatím působíme zde. Rosteme.
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo