Můj Magnalink

Kamerové systémy - pro bytové domy

Nabízíme dodávku, montáž a provozování kamerového systému ve vašem bytovém domě. Chraňte svůj dům před zloději a vandaly, kamery působí jako výborná prevence kriminality.

Kamerový systém navrhneme přímo pro váš dům, kalkulace ZDARMA

Máte zájem o kamery s detekcí pohybu? Kamery mohou být umístěny na různých místech v domě. Neváhejte se na nás obrátit, rádi vám poskytneme podrobné informace a zpracujeme takový návrh, který vyhoví vašim potřebám. Kamerové systémy v bytových domech instalujeme vždy v souladu s platnou legislativou.

Kontaktujte nás a my vám připravíme nezávaznou nabídku. Volejte na číslo 491 009 007, pište na e-mail info@magnalink.cz nebo využijte kontaktní formulář.


Nezávazná poptávka – Kamerové systémy pro bytové domy

Váš souhlas můžete kdykoliv později odvolat, v souladu s pravidly ochrany osobních údajů

Magnalink, a.s. je, ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), správcem osobních údajů subjektů údajů. Informace o jejich zpracování vyžadované platnými právními předpisy, včetně jejich rozsahu a účelu zpracování, přehledu práv a povinností Magnalink a.s. a aktualizovaného seznamu zpracovatelů osobních údajů, jsou k nahlédnutí zde: Informace pro zákazníky o zpracování osobních údajůVelikost: 160 kB

Potřebujete poradit?491 009 007
Zatím působíme zde. Rosteme.
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo