Můj Magnalink

Kamerové systémy - pro bytové domy

Nabízíme dodávku, montáž a provozování kamerového systému ve vašem bytovém domě. Chraňte svůj dům před zloději a vandaly, kamery působí jako výborná prevence kriminality.

Kamerový systém navrhneme přímo pro váš dům, kalkulace ZDARMA

Máte zájem o kamery s detekcí pohybu? Kamery mohou být umístěny na různých místech v domě. Neváhejte se na nás obrátit, rádi vám poskytneme podrobné informace a zpracujeme takový návrh, který vyhoví vašim potřebám. Kamerové systémy v bytových domech instalujeme vždy v souladu s platnou legislativou.

Kontaktujte nás a my vám připravíme nezávaznou nabídku. Volejte na číslo 491 009 007, pište na e-mail info@magnalink.cz nebo využijte kontaktní formulář.


Nezávazná poptávka – Kamerové systémy pro bytové domy


Magnalink, a.s. je, ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), správcem osobních údajů subjektů údajů. Informace o jejich zpracování vyžadované platnými právními předpisy, včetně jejich rozsahu a účelu zpracování, přehledu práv a povinností Magnalink a.s. a aktualizovaného seznamu zpracovatelů osobních údajů, jsou k nahlédnutí zde: Informace pro zákazníky o zpracování osobních údajůVelikost: 160 kB

Potřebujete poradit?491 009 007
Zatím působíme zde. Rosteme.
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo