Můj Magnalink

Internet - pro bytové domy (SVJ, bytová družstva, soukromí majitelé)

Magnalink a.s. je profesionální poskytovatel připojení k internetu. Nabízíme připojení celých bytových domů a to prostřednictvím optické sítě (v Hradci Králové) nebo kvalitního, stabilního bezdrátového (wi-fi) přenosu.

Kontaktujte nás, na všem se domluvíme

Zakládáme si na individuálním přístupu k zákazníkům a na vysoké kvalitě připojení k internetu. Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím kontaktního formuláře, ozveme se vám co nejdříve zpět a navrhneme technické řešení přímo pro váš dům. Zavolat můžete na číslo 491 009 007, náš e-mail je info@magnalink.cz.


Nezávazná poptávka na připojení k internetu


Magnalink, a.s. je, ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), správcem osobních údajů subjektů údajů. Informace o jejich zpracování vyžadované platnými právními předpisy, včetně jejich rozsahu a účelu zpracování, přehledu práv a povinností Magnalink a.s. a aktualizovaného seznamu zpracovatelů osobních údajů, jsou k nahlédnutí zde: Informace pro zákazníky o zpracování osobních údajůVelikost: 160 kB


Potřebujete poradit?491 009 007
Zatím působíme zde. Rosteme.
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo