Můj Magnalink

Internet - pro bytové domy (SVJ, bytová družstva, soukromí majitelé)

Magnalink a.s. je profesionální poskytovatel připojení k internetu. Nabízíme připojení celých bytových domů a to prostřednictvím optické sítě (v Hradci Králové) nebo kvalitního, stabilního bezdrátového (wi-fi) přenosu.

Kontaktujte nás, na všem se domluvíme

Zakládáme si na individuálním přístupu k zákazníkům a na vysoké kvalitě připojení k internetu. Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím kontaktního formuláře, ozveme se vám co nejdříve zpět a navrhneme technické řešení přímo pro váš dům. Zavolat můžete na číslo 491 009 007, náš e-mail je info@magnalink.cz.


Nezávazná poptávka na připojení k internetu


Magnalink, a.s. je, ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), správcem osobních údajů subjektů údajů. Informace o jejich zpracování vyžadované platnými právními předpisy, včetně jejich rozsahu a účelu zpracování, přehledu práv a povinností Magnalink a.s. a aktualizovaného seznamu zpracovatelů osobních údajů, jsou k nahlédnutí zde: Informace pro zákazníky o zpracování osobních údajůVelikost: 160 kB


Potřebujete poradit?491 009 007
Zatím působíme zde. Rosteme.
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo