Můj Magnalink

Digitální televize IPTV - pro bytové domy

Pro bytové domy, které využívají našich služeb, nabízíme také možnost sledování digitální televize včetně zajímavých balíčků, které obsahují programy i v HD kvalitě.

Magnalink = skvělá volba pro vysokorychlostní internet a připojení digitální televize

Televizní balíčky naleznete v sekci našeho webu Pro domácnost (digitální televize). Vlastníky a nájemníky bytů rádi seznámíme s naší nabídkou služeb. Stačí, když nás bude kontaktovat zástupce vašeho domu (SVJ, BD), následně vás navštívíme a probereme osobně jednotlivé možnosti. Zavolejte nám, prosím, na číslo 491 009 007, napište náš e-mail je info@magnalink.cz nebo využijte kontaktní formulář.

Rozhlasové stanice

V rámci programové nabídky můžete využít i 12 rozhlasových stanic (ČRo D-DUR, ČRo DVOJKA, ČRo RADIO JUNIOR, ČRo RADIO WAVE, ČRo RADIOŽURNÁL, ČRo REGION, ČRo VLTAVA, Radio Lumen, Radio FM, Radio 7, Proglas)

Spolu s některým z balíčků připojení k internetu můžete využívat i výhody digitální televize s mnoha programy v HD kvalitě. Kanály digitální televize nabízíme pro domácnosti využívající optické připojení k internetu i bezdrátové (wi-fi) připojení k internetu.

Využívejte výhody digitální televize

  • vysoký počet programů i v základních balíčcích
  • funkce TimeShift zastavení programu
  • možnost nahrávání programu až na 30 dní 
  • sledování programů posledních 7 dní z archivu – už vám žádný program neuteče
  • tematické balíčky Sport, Dětský a další

Sledujte programy internetové televize až na čtyřech dalších zařízeních

Ke každému pořízenému set-top boxu máte možnost sledovat programy digitální televize až na čtyřech dalších zařízeních se systémy iOS a Android (notebook, tablet, chytrý mobil).


Nezávazná poptávka na nabídku digitální televize


Magnalink, a.s. je, ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), správcem osobních údajů subjektů údajů. Informace o jejich zpracování vyžadované platnými právními předpisy, včetně jejich rozsahu a účelu zpracování, přehledu práv a povinností Magnalink a.s. a aktualizovaného seznamu zpracovatelů osobních údajů, jsou k nahlédnutí zde: Informace pro zákazníky o zpracování osobních údajůVelikost: 160 kB


Potřebujete poradit?491 009 007
Zatím působíme zde. Rosteme.
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo