Můj Magnalink

Digitální televize IPTV - pro bytové domy

Pro bytové domy, které využívají našich služeb, nabízíme také možnost sledování digitální televize včetně zajímavých balíčků, které obsahují programy i v HD kvalitě.

Magnalink = skvělá volba pro vysokorychlostní internet a připojení digitální televize

Televizní balíčky naleznete v sekci našeho webu Pro domácnost (digitální televize). Vlastníky a nájemníky bytů rádi seznámíme s naší nabídkou služeb. Stačí, když nás bude kontaktovat zástupce vašeho domu (SVJ, BD), následně vás navštívíme a probereme osobně jednotlivé možnosti. Zavolejte nám, prosím, na číslo 491 009 007, napište náš e-mail je info@magnalink.cz nebo využijte kontaktní formulář.

Rozhlasové stanice

V rámci programové nabídky můžete využít i 12 rozhlasových stanic (ČRo D-DUR, ČRo DVOJKA, ČRo RADIO JUNIOR, ČRo RADIO WAVE, ČRo RADIOŽURNÁL, ČRo REGION, ČRo VLTAVA, Radio Lumen, Radio FM, Radio 7, Proglas)


Nezávazná poptávka na nabídku digitální televize


Magnalink, a.s. je, ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), správcem osobních údajů subjektů údajů. Informace o jejich zpracování vyžadované platnými právními předpisy, včetně jejich rozsahu a účelu zpracování, přehledu práv a povinností Magnalink a.s. a aktualizovaného seznamu zpracovatelů osobních údajů, jsou k nahlédnutí zde: Informace pro zákazníky o zpracování osobních údajůVelikost: 160 kB


Potřebujete poradit?491 009 007
Zatím působíme zde. Rosteme.
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo