Můj Magnalink

PŘECHOD NA NOVOU MODERNĚJŠÍ PLATFORMU IPTV

Nyní ještě lepší a kvalitnější služby! 

V rámci modernizace našich služeb převádíme současnou technologii vysílání IPTV na novou moderní technologií. O Vaše televizní služby však nepřijdete. Vaše stávající uživatelské rozhraní bude v noci z 9. na 10.3.2020 nahrazeno novým rozhraním, které zaručí vyšší stabilitu služby.

Veškeré televizní programy budou na novou platformu na Vaší televizi převedeny automaticky. Stačí, když na pár vteřin odpojíte Váš set-top box od elektrického napájení a znovu ho zapojíte. Vaše uložené nahrávky pořadů budou bohužel při migraci odstraněny. Zároveň přijdete o své vlastní nastavení - například vytvořený seznam oblíbených stanic. U některých zařízení se může stát, že se po nahrání nové platformy zapnou.

Jelikož si vážíme Vaší věrnosti, rozhodli jsme se Vám poskytnout bez cenového navýšení stávajícího tarifu kompletní nabídku programů TV Max. Využívat je můžete do 30.4.2020. V následujícím období Vás budeme kontaktovat ohledně nového programového nastavení Vašich televizních služeb, případně nás sami můžete kontaktovat na telefonním čísle 491 009 007.  

Na nové platformě bohužel nebudou dále podporovaná tato zařízení pro příjem televizního vysílání: Motorola VIP 1003, Motorola VIP 1103, Motorola VIP 1910, Albis SG-8073. Pokud jste majitelem některého z nich, bude potřeba zakoupit si nový set-top box za zvýhodněnou cenu 1999 Kč nebo si ho za 100 Kč měsíčně pronajmout. Pokud máte chytrou televizi, nabízíme Vám nyní službu internetové televize bez použití set-top boxu.

     obr2

Chcete-li využívat televizní služby na mobilním telefonu nebo tabletu, stáhněte si, prosím, novou aplikaci s názvem 4NET.TV. Do webového portálu se můžete přihlásit ZDE.  Přihlašovací jméno do aplikace i webového portálu je Vaše emailová adresa, heslo je zákaznické číslo.


 obr3

Vlastnosti nové platformy:

  • živé vysílání s možností přehrání od začátku
  • přehledný televizní program
  • až 7 denní archiv
  • nahrané pořady bez časového omezení
  • chytré vyhledávání v archívu
  • rozšířené informace o pořadech
  • nabídka více než 100 televizních kanálů včetně HD rozlišení

Návod ke službě IPTV naleznete ZDE.

Pokud máte chytrou televizi, můžete nyní nově využívat televizní služby bez použití set-top boxu! Více informací naleznete ZDE.

Máte dotazy ohledně přechodu na nové uživatelské rozhraní ve službě IPTV?

Kontaktujte nás!Kontaktní formulář

Váš souhlas můžete kdykoliv později odvolat, v souladu s pravidly ochrany osobních údajů

Magnalink, a.s. je, ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), správcem osobních údajů subjektů údajů. Informace o jejich zpracování vyžadované platnými právními předpisy, včetně jejich rozsahu a účelu zpracování, přehledu práv a povinností Magnalink a.s. a aktualizovaného seznamu zpracovatelů osobních údajů, jsou k nahlédnutí zde: Informace pro zákazníky o zpracování osobních údajůVelikost: 160 kB

Potřebujete poradit?491 009 007
Zatím působíme zde. Rosteme.
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo