Můj Magnalink

Změna Všeobecných podmínek

Rádi bychom Vás upozornili, že od 1. 8. 2016 dochází ke změnám Všeobecných podmínek pro poskytování veřejně dostupných služeb elektronických komunikací společnosti Magnalink, a.s.

(Změna se týká i klientů, kteří mají uzavřenu smlouvu se společností ERKOR spol. s r.o. – jak jsme již dříve informovali, k 1. červenci 2014 došlo ke koupi části podniku společnosti ERKOR spol. s r.o. společností Magnalink, a.s. a v poskytování služeb připojení k internetu nadále pokračuje pouze společnost Magnalink, a.s.).

Úplné znění těchto nových Všeobecných podmínek si můžete přečíst na našich internetových stránkách po kliknutí ZDE.

Pokud máte uzavřenu smlouvu s původní společností ERKOR spol. s r.o. a nesouhlasíte-li se změnou Všeobecných podmínek pro poskytování veřejně dostupných služeb elektronických komunikací, máte právo bez sankce na ukončení našich služeb ke dni 1. 8. 2016. Jestliže se pro vypovězení z důvodu nesouhlasu se změnou Všeobecných podmínek rozhodnete, informujte nás o tom prosím včas písemně (buď dopisem nebo zasláním e-mailu na adresu info@magnalink.cz). V dopisu nebo v e-mailu prosím v tom případě napište jako důvod, že nesouhlasíte se změnou Všeobecných podmínek.

Pokud Vás zajímají jakékoliv podrobnější informace, kontaktujte prosím naše operátory na zákaznické lince 491 009 007 nebo na e-mailem zaslaným na info@magnalink.cz.

Potřebujete poradit?491 009 007
Nechci, aby mi cokoliv uteklo
Zde se můžete přihlásit k odběru akcí a novinek v našem sortimentu
- odhlásit se můžete jednoduše.
Zatím působíme zde. Rosteme.
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo