Můj Magnalink

Změna pro televizní diváky: Stanice skupiny Nova prošly rebrandingem

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali, že od 4. února dojde ke změně názvů všech stanic skupiny TV NOVA.

Televize Nova přejmenuje úderem pátku 4. února 2017 tři stanice. Z Fandy se stane Nova Action, z Telky Nova Gold a ze Smíchova Nova 2. Cílem televizní skupiny je propojit všechny své názvy pod jednotnou hlavičkou značky Nova. Podle serveru www.mediaguru.cz mají nové názvy stanice Nova odrážet a lépe prezentovat zaměření jednotlivých kanálů.

Kanály Fanda, Telka a Smíchov NovaA spustila na přelomu let 2013 a 2014. Fanda je kanál určený pro muže. V programové skladbě najdete akční filmy, plné dramatu, zbraní a významných filmových tváří jako je Sylvester Stallone, Dolph Lundgren, Arnold Schwarzenegger a další. Jak si můžete přečíst na stránkach stanice Nova „Fanda je fanoušek do života, do hezkých dívek, do pořádné akce a do super seriálů a filmů. Je fanoušek do sportu i do zábavy. Je fanoušek do všeho co dělá chlapa chlapem."

Na kanálu Telka, který přináší výběr z archivního vysílání, se i nadále po změně názvu můžetě těšit na „to nejlepší, co se na televizní obrazovce urodilo a co nikde jinde nenajdete. Užijte si legendární pořady a tváře, které se staly synonymem televizní zábavy a které baví dodnes!"

Smíchov, by měl nově zaujmout i premiérovou tvorbou, je rodinnou televizí plnou „smíchu a zábavy pro celou rodinu, kde si každý najde to svoje. Nabízí komedie, sitcomy, zábavné pořady a seriály."

Ostatní stanice z portfolia skupiny Nova ve svém názvu slovo Nova začleněné již mají. V bezplatném vysilání je to hlavní kanál Nova a filmový Nova Cinema. V placeném vysilání sportovní Nova Sport 1 a Nova Sport 2.

Souhlas s přejmenování stanic vydala Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) před Vánoci. A proč bylo vybráno datum 4. února? To je jednoduché, jelikož je to dem kdy si Nova každoročně připomíná zahájení svého vysílání. Poprvé začala vysílat 4. února před 23 lety, tedy v roce 1994.

Potřebujete poradit?491 009 007
Aktuality
Zatím působíme zde. Rosteme.
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo