Můj Magnalink

Velká vánoční soutěž Adventní kalendář Magnalinku startuje 1. prosince

Máme pro vás další důvod, proč se těšit na advent. Dne 1. prosince totiž odstartujeme naši novou soutěž Adventní kalendář Magnalinku. Adventní kalendář jistě všichni znáte. A my jsme pro vás, naše zákazníky, jeden velký soutěžní adventní kalendář připravili.

Každý den v termínu od 1. prosince do 24. prosince můžete vyhrát jednu výhru. Půjde o různé zajímavé atraktivní ceny. Jejich úplný seznam přinášíme níže. Soutěže se může zúčastnit každá fyzická osoba, která dosáhla nejpozději v den odeslání formuláře věku 18 let a která je zákazníkem společnosti Magnalink, soutěže se může zúčastnit i jeho osoba blízká, osoba žijící ve společné domácnosti, také zaměstnanec společnosti Magnalink, který je zákazníkem Magnalinku, i jeho osoba blízká, osoba žijící ve společné domácnosti.

Doplňte větu: „Tuto cenu bych chtěl/a vyhrát, protože…“

Pravidla soutěže jsou velmi jednoduchá. Každý den v uvedeném termínu zveřejníme na stránce Magnalinku na Facebooku příspěvek, v němž bude uvedeno, o co se v daném dni hraje. A jak vyhrát? Stačí, když na mail soutez@magnalink.cz napíšete, proč byste chtěli vyhrát uvedenou cenu právě vy. Doplníte tedy větu „Tuto cenu chci vyhrát, protože…“. K tomu doplňte kontaktní údaje na vás: jméno, příjmení a telefon. A kdo vyhraje? Výhercem se stává ten, kdo jako první po zveřejnění příspěvku zareaguje odesláním soutěžního e-mailu.

Zvyšte šanci na výhru - soutěžte třeba každý den!

Můžete soutěžit každý den a vyhrát tak více cen. Pravidelnou účastí v soutěži zvýšíte svou šanci na úspěch. Pokud v daném dni nikdo neodpoví, výhra za daný den propadá, nebude udělena. Vyhlášení vítězů proběhne postupně, vždy nejpozději do pěti pracovních dnů po zveřejnění každého soutěžního příspěvku. Výherce bude kontaktován a proběhne předání cen v sídle společnosti Magnalink, a.s.

Každý soutěžící může v každém dni odpovědět pouze jednou. Účastí v soutěži soutěžící souhlasí s tím, že jeho jméno bude v souvislosti s výhrou uvedeno na internetových stránkách a na stránce Facebooku společnosti Magnalink.

Chcete vyhrát jednu z cen? Nebo třeba všechny? Přejeme vám hodně štěstí. Soutěžte s námi klidně každý den! Je to jen na vás.

Úplná pravidla této soutěže si můžete přečíst po kliknutí ZDE.

Potřebujete poradit?491 009 007
Nechci, aby mi cokoliv uteklo
Zde se můžete přihlásit k odběru akcí a novinek v našem sortimentu
- odhlásit se můžete jednoduše.
Zatím působíme zde. Rosteme.
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo