Můj Magnalink

Vánoční dárek pro naše zákazníky: programy tv v mobilu nebo tabletu ZDARMA

Pro všechny naše zákazníky jsme připravili vánoční dárek. Pokud jste naším zákazníkem a nevyužíváte ještě možnost sledování televize v mobilu nebo tabletu, nabízíme vám tuto službu zdarma jako poděkování za využívání našich služeb. Televizní pořady v mobilu nebo na tabletu budete moci sledovat zdarma v období 20. 12. 2017 – 7. 1. 2018.

   

Jak na to?

Naši zákazníci obdrží newsletter, ve kterém bude uveden odkaz na stažení aplikace Magnalink TV a také individuální přihlašovací údaje. Pokud si aplikaci stáhnou a otevřou, budou moci v uvedeném termínu sledovat programy digitální televize. K dispozici jim bude plná programová skladba, která je v rámci sledování na mobilech a tabletech možná. Všichni naši zákazníci si tak budou moci vyzkoušet, jaké to je sledovat televizi i jinde než právě na klasické televizi. Výhodou této možnosti je, že v rámci jednoho připojení je možné v domácnosti sledovat televizi až na čtyřech dalších zařízeních se systémy iOS a Android (notebook, tablet, chytrý mobil). V rámci naší akce bude sledování umožněno pouze pro jedno zařízení.

Skutečně nebudete nic platit!

Když si aplikaci naši zákazníci stáhnou a připojí se, budou moci programy na jednom zařízení sledovat v uvedeném termínu zcela zdarma. Po datu 7. 1. 2018 bude připojení deaktivováno. Přístupové údaje již nebudou fungovat, čili televizní programy dále zákazníci nebudou moci sledovat. Kdo bude mít zájem o využívání této služby i nadále, stačí, když kontaktuje naše zákaznické oddělení na čísle 491 009 007 nebo e-mailem zaslaným na adresu info@magnalink.cz a domluví se na výběru konkrétního balíčku. Přehled balíčků, cen i programů v balíčcích je uveden na našem webu www.magnalink.cz v sekci Služby/digitální televize.

Chcete vyzkoušet sledování digitální tv i na vaší televizi?

Pro ty zákazníky, kteří by si chtěli vyzkoušet, jaké je to sledovat širokou nabídku programů digitální televize přímo v televizi, jsme připravili speciální a omezenou nabídku. Prvním několika zájemcům, kteří o to projeví zájem, nabízíme, že jim zapůjčíme set-top box, díky kterému budou moci doma sledovat v termínu 20. 12. 2017 – 7. 1. 2018 programy digitální televize přímo na jejich televizi. Pokud jste našim zákazníkem a máte o tuto speciální nabídku zájem, co nejdříve nám napište na e-mail info@magnalink.cz. Set-top boxů je k zapůjčení skutečně jen několik!

Potřebujete poradit?491 009 007
Nechci, aby mi cokoliv uteklo
Zde se můžete přihlásit k odběru akcí a novinek v našem sortimentu
- odhlásit se můžete jednoduše.
Zatím působíme zde. Rosteme.
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo