Můj Magnalink

Staňte se tváří Magnalinku a vyhrajte

Pro všechny naše zákazníky jsme připravili soutěž „Staňte se tváří Magnalinku a vyhrajte“. Její pravidla jsou jednoduchá a ceny velmi atraktivní! Chcete vyhrát vaše profi fotky od špičkového fotografa, nezapomenutelný zážitek s hokejovým klubem Mountfield HK nebo naše služby na jeden celý rok zdarma?

Hledáme tvář Magnalinku a můžete jí být právě vy! Stačí, když nám zašlete svou portrétní fotografii a když v našem soutěžním formuláři dokončíte větu: Magnalink mám rád, protože... Porota složená ze zástupců Magnalinku vybere výherce. Zapojením se do soutěže dáváte souhlas s tím, že vaše fotografie bude použita v rámci marketingových aktivit společnosti Magnalink, a.s. Chcete vidět své foto například na plakátu nebo billboardu?

Výherce získá fotografie své osoby od renomovaného fotografa

Podívejme se podrobněji, o co se soutěží. Všichni, kteří budou vybráni, získají fotografie, na kterých budou nafoceni renomovaným fotografem Danem Vojtěchem. Kromě toho ale můžete vyhrát jednu z následujících zajímavých cen. Záleží na tom, kterou z nich si v případě výhry vyberete.

Chcete služby na rok zdarma nebo exkluzivní večeři s hvězdou?

Můžete si skutečně vybrat. Rozhodnete se využít našich služeb (připojení internetu, případně i využití balíčku digitální televize, pokud je připojení internetu i televize od Magnalinku na vaší adrese technicky možné) na rok zdarma? To je jedna nabídka. Nebo druhá možnost: můžete zažít (vy nebo váš blízký příbuzný) setkání s extraligovým hokejistou týmu Mountfield HK - půjde o setkání s hvězdou u skvělé večeře v jedné z hradeckých restaurací. To je zážitek, na který se nezapomíná. To, jestli se s hokejistou při večeři budete bavit o hokeji nebo o čemkoliv jiném, je jen na vás. Pokud si výherce vybere Zážitek s hokejistou, navíc také získá fotografii s hokejistou, na které bude výherce vyfocen s hokejistou při večeři.

Chcete vyhrát? Pokud ano, pošlete nám přes formulář své portrétní foto a doplňte uvedenou větu. Své nápadité odpovědi a fotografie zašlete prosím co nejdříve, nejpozději však do 29. října. Hodně štěstí!

Úplná pravidla soutěže si můžete přečíst po kliknutí ZDE.

Soutěžit můžete po kliknutí ZDE.

Potřebujete poradit?491 009 007
Nechci, aby mi cokoliv uteklo
Zde se můžete přihlásit k odběru akcí a novinek v našem sortimentu
- odhlásit se můžete jednoduše.
Zatím působíme zde. Rosteme.
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo