Můj Magnalink

Společnost Magnalink nechyběla na akci Eleven Půlmaraton Český ráj

Magnalink se již jako tradiční partner běžeckých závodů organizace Sportvisio zúčastnil i akce Eleven Půlmaraton Český ráj. U našeho stánku se závodníci mohli nechat na památku vyfotit, poskytovali jsme také informace o tom, jaký vysokorychlostní internet a další služby Magnalink nabízí.

Ideální běžecké počasí (polojasno, 16 °C, bezvětří) přivítalo v srdci Českého ráje 635 běžců k již 3.ročníku Eleven PŮLMARATONU ČESKÝ RÁJ. V neděli 17. září 2017 se kolem Komárského rybníka u obce Branžež závodilo v dětských bězích, závodě na 11 a 21 kilometrů. Vítězem hlavního závodu se stal v čase 1:15:41 Luboš Gaisl z Eleven Run teamu, mezi ženami vytvořila časem 1:26:06 traťový ženský rekord Táňa Metelková ze Sokola Hradec Králové. Na kratší trase 11 km dominovali Jiří Miller (37:38) startující za LAWI Sport a Gabriela Veigertová (44:02) z SK Slavia Jičín.

Dětských závodů se zúčastnilo celkem ve všech věkových kategorií 60 dětí, které závodily na trasách 190-940 metrů. Součástí této akce je každoročně i doprovodný program pro celou rodinu, a tak i letos si závodníci a jejich doprovod mohli vyzkoušet běžeckou obuv Salming, koloběžky Kostka, otestovat své vitální funkce u stánku Medila, odnést si fotografie z koutků Magnalink či zakoupit sportovní doplňky Eleven a Sportvisio.

„Jsme rádi, že jsme se akce Eleven Půlmaraton Český ráj mohli zúčastnit. Trasa hlavního závodu je považována za jednu z nejhezčích v rámci závodních půlmaratonů. Procházela typickou krajinou Českého ráje – běžci tedy měli krásný výhled na borovicové háje, louky, pískovcové skály, také výhledy na Trosky, dokonce se běželo i přes hrad Kost. Jsem ráda, že se jim líbilo i u našeho stánku, kde se mohli vyfotit,“ říká Veronika Cejnarová, vedoucí marketingového oddělení společnosti Magnalink.

FAKTA:

  • Celková účast: 635 běžců
  • Půlmaraton: 443 závodníků
  • 11 km: 132 závodníků
  • Dětské závody: 60 závodníků

Kompletní výsledky naleznete po klkinutí ZDE.

Potřebujete poradit?491 009 007
Nechci, aby mi cokoliv uteklo
Zde se můžete přihlásit k odběru akcí a novinek v našem sortimentu
- odhlásit se můžete jednoduše.
Zatím působíme zde. Rosteme.
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo