Můj Magnalink

Speciální akce pro účastníky běžeckých závodů spolku Sportvisio

Pro všechny běžce, kteří se 8. října 2017 zúčastní některého ze závodů Hradecký půlmaraton, Maraton Hradec Králové nebo Běh proti rakovině, které organizuje zapsaný spolek Sportvisio, jsme připravili speciální akci „Běh - Vychutnejte si ZDARMA na 2 měsíce opravdu rychlý internet“.

Akce pro nové zákazníky - běžce

Pokud se chcete stát novým zákazníkem Magnalinku a současně se plánujete zúčastnit některého z dále uvedených závodů, máte možnost mít dva měsíce internetu zdarma. Pro všechny běžce, kteří se 08. října 2017 zúčastní některého ze závodů Hradecký půlmaraton, Maraton Hradec Králové nebo Běh proti rakovině, které organizuje zapsaný spolek Sportvisio, jsme připravili následující speciální akci.

Stačí, když na zákaznické centrum Magnalinku přinesete brožuru, kterou získáte na závodě a v níž bude inzerát Magnalinku k této akci, a když se společností Magnalink uzavřete smlouvu o připojení k internetu. Tato speciální akce platí pouze v termínu 08.10.2017 – 08.11.2017. Podrobně je naše akce popsána v pravidlech, na které uvádíme odkaz níže.

Závod pro opravdové běžce

ČSOB Maraton Hradec Králové je opravdovou výzvou pro opravdové běžce. Jedná se o závod v běhu na 42,195 km. Běh je určen široké veřejnosti. Start a cíl bude v historickém centru města Hradec Králové. Akce je součástí prestižního kalendáře města HK 2017 - Calendarium Regina. I vy se můžete zúčastnit tohoto závodu. A navíc: díky Magnalinku, pokud se budete chtít stát novým zákazníkem naší společnosti, můžete mít vysokorychlostní internet na celé dva měsíce zdarma. Poběží se i další zmíněné závody.

Podrobné informace o uvedených závodech najdete na http://www.sportvisio.cz/.

Zajímá vás více? Úplná podrobná pravidla akce si můžete přečíst po kliknutí ZDE.

A dodejme, že už v sobotu 7. 10. se s námi můžete setkat v obchodním centru Futurum Hradec Králové, kde budeme mít náš stánek. V čase 10 - 18 hod. vám tam rádi odpovíme na veškeré dotazy týkající se naší nabídky. Těšíme se na setkání s vámi.

Potřebujete poradit?491 009 007
Nechci, aby mi cokoliv uteklo
Zde se můžete přihlásit k odběru akcí a novinek v našem sortimentu
- odhlásit se můžete jednoduše.
Zatím působíme zde. Rosteme.
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo