Můj Magnalink

Soutěž „Staňte se tváří Magnalinku a vyhrajte“ už má své vítěze

Soutěž „Staňte se tváří Magnalinku a vyhrajte“, která byla určena našim zákazníkům, už má své vítěze. Nedávno proběhlo focení výherců profesionálním fotografem Danem Vojtěchem, což byla jedna ze zajímavých cen soutěže.

Na fotografiích u tohoto článku se můžete podívat, jak to při focení vypadalo. Fotografie výherců budou použity v rámci marketingových aktivit Magnalinku, je tedy možné, že například svého souseda, pokud vyhrál, uvidíte někdy například na billboardu.

Další ceny: připojení k internetu nebo zážitek s hokejistou z klubu Mountfield HK

Kromě focení si výherci mohli vybrat, jestli využijí našich služeb (připojení internetu, případně i využití balíčku digitální televize, pokud je připojení internetu i televize od Magnalinku na jejich adrese technicky možné) na rok zdarma, což byla jedna nabídka, nebo zda budou chtít zažít setkání s extraligovým hokejistou týmu Mountfield HK. Co se týče setkání s hokejistou, bude se jednat o setkání s hvězdou u skvělého jídla v jedné z hradeckých restaurací. To je zážitek, na který se nezapomíná. I o této výhře vás budeme na našem webu informovat.

Fotogalerie: výherce fotil profesionální fotograf Dan Vojtěch

Potřebujete poradit?491 009 007
Nechci, aby mi cokoliv uteklo
Zde se můžete přihlásit k odběru akcí a novinek v našem sortimentu
- odhlásit se můžete jednoduše.
Zatím působíme zde. Rosteme.
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo