Můj Magnalink

Přijďte si zabruslit s extraligovými hokejisty

Pozor, změna termínu bruslení s hokejisty! Veřejné bruslení s hokejisty a Den otevřených dveří hokejového klubu Mountfield HK, které bylo plánováno na 17. 12., hokejový klub z důvodu dovolené hráčů přesouvá na leden. Přesný termín klub upřesní začátkem ledna.

Blíží se čas vánočních svátků. Rádi bychom Vás pozvali na speciální veřejné bruslení spojené se dnem otevřených dveří hokejového klubu Mountfield HK, a.s., které proběhne 17. prosince 2016 od 16.00 hodin. Akci klub pořádá ve spolupráci se společnosti Magnalink, a.s. Vstup na akci je zdarma.

Svatý Martin sníh na bílém koni nedonesl, ale to nám nevadí, protože si můžete přijít užít zimní radovánky a setkat se s oblíbenými hokejovými hráči klubu Mountfield HK ve velké hale FORTUNA arény Zimního stadionu v Hradci Králové. Pro návštěvníky, bruslaře i doprovod je připravený bohatý program s překvapením.

„Rád bych všechny pozval na speciální veřejné bruslení. Mimo sportovního vyžití na ledě, čeká na návštěvníky bohatý doprovodný program. Velkým lákadlem pro hokejové fanoušky je, že na ledě si spolu s nimi zabruslí i několik hráčů hokejového A týmu Mountfield HK. Hala bude pro všechny otevřena od 15.45 hodin,” nechal se slyšet Aleš Kmoníček generální manažer klubu Mountfield HK.

„Akce je určena především rodinám s dětmi, hokejovým fanouškům a samozřejmě všem, kterým není lhostejné bruslení. Hokejisté budou připraveni odpovědět na všechny otázky spojené se sportem a ochotně všem podepíší hokejové kartičky nebo další upomínkové předměty,” upřesnil k programu Petr Picka marketingový ředitel hokejového klubu Mountfield Hradec Králové.

„S ohledem na vzájemnou propagaci a spolupráci si nesmírně ceníme, že jsme se mohli stát partnery této akce. Po vzájemné domluvě s hokejovým klubem poskytneme do šatny hráčů A týmu televizi s pestrou nabídkou programů Magnalink TV. Návštěvníci akce se budou moci podívat, jaké služby Magnalink nabízí, že se nejedná jen o internet”, vyjádřil se ke spolupráci Petr Nebeský, ředitel obchodního oddělení Magnalink, a.s.

Potřebujete poradit?491 009 007
Nechci, aby mi cokoliv uteklo
Zde se můžete přihlásit k odběru akcí a novinek v našem sortimentu
- odhlásit se můžete jednoduše.
Zatím působíme zde. Rosteme.
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo