Můj Magnalink

Podpořte i vy nadační fond AQUAPURA. Nezaplatíte nic navíc!

Nadační fond AQUAPURA, který Magnalink také podporuje, se zapojil do projektu portálu GIVT.cz, jehož prostřednictvím můžete tento fond podpořit a přitom nezaplatíte ani korunu navíc.

K podpoře nadačního fondu stačí udělat velmi málo. Nakupujte on-line přes www.givt.cz, kde na vás čeká přes 900 nejznámějších e-shopů. V nich můžete koupit třeba vybavení pro dům a zahradu, vybrat teplé oblečení, pořídit nové lyže nebo si objednat zimní dovolenou na horách nebo dovolenou u moře.

Pomůžete už jen tím, že někomu blízkému koupíte třeba vánoční dárek

Jak na to? „Před nákupem navštivte stránku www.givt.cz. Vyberete e-shop, ve kterém chcete nakoupit a zvolte, že chcete podpořit nadační fond AQUAPURA, pokud chcete pomoci tomuto fondu. Nakoupíte, jak jste zvyklí. To je celé. Nestojí vás to ani korunu navíc a nadační fond AQUAPURA dostane část peněz z ceny nákupu. Nakupovat se dá i anonymně, takže pokud nechcete, nemusíte se nikde registrovat,“ popisuje princip nákupu a pomoci nadačnímu fondu Veronika Cejnarová, vedoucí marketingového oddělení společnosti Magnalink.

Doplňme, že nadační fond AQUAPURA byl založen v březnu 2011 s cílem podporovat IV. Interní hematologickou kliniku Fakultní nemocnice Hradec Králové, pomáhat pacientům s poruchou srážlivosti krve a hematologickým oddělením a nemocnicím v Královéhradeckém kraji. Od ledna 2014 rozšířil své aktivity na celou oblast České republiky v rámci pomoci pacientům s poruchou srážlivosti krve.

Patronem nadačního fondu je hradecká hvězda Jaroslav Bednář

Pro zajímavost uveďme, že patronem nadačního fondu AQUAPURA Pavla a Moniky Staňkových je kapitán královéhradeckého týmu Mountfield HK Jaroslav Bednář. „Především ze svého hokejového působení v zámoří jsem zvyklý pomáhat neziskovým organizacím. Potěšilo mě, že jsem byl osloven nadačním fondem AQUAPURA ke spolupráci a rád se zaměřím na podporu tohoto konkrétního projektu. Poruchy srážlivosti krve znám ze svého okolí, od přátel, kteří se s nemocí léčí, takže to pro mě není novinka. Pevně doufám, že moje spolupráce s nadačním fondem bude prospěšná jak pro stávající pacienty, tak i v rámci šíření osvěty o tomto onemocnění a jeho prevenci,“ řekl špičkový hokejista Jaroslav Bednář.

Vyberte si, komu pomůžete

Na uvedené stránce si samozřejmě můžete vybrat i jinou organizaci, které chcete svým nákupem pomoci. Výběr záleží jen na vás.

Potřebujete poradit?491 009 007
Nechci, aby mi cokoliv uteklo
Zde se můžete přihlásit k odběru akcí a novinek v našem sortimentu
- odhlásit se můžete jednoduše.
Zatím působíme zde. Rosteme.
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo