Můj Magnalink

Podpořte i vy nadační fond AQUAPURA. Nezaplatíte nic navíc!

Nadační fond AQUAPURA, který Magnalink také podporuje, se zapojil do projektu portálu GIVT.cz, jehož prostřednictvím můžete tento fond podpořit a přitom nezaplatíte ani korunu navíc.

K podpoře nadačního fondu stačí udělat velmi málo. Nakupujte on-line přes www.givt.cz, kde na vás čeká přes 900 nejznámějších e-shopů. V nich můžete koupit třeba vybavení pro dům a zahradu, vybrat teplé oblečení, pořídit nové lyže nebo si objednat zimní dovolenou na horách nebo dovolenou u moře.

Pomůžete už jen tím, že někomu blízkému koupíte třeba vánoční dárek

Jak na to? „Před nákupem navštivte stránku www.givt.cz. Vyberete e-shop, ve kterém chcete nakoupit a zvolte, že chcete podpořit nadační fond AQUAPURA, pokud chcete pomoci tomuto fondu. Nakoupíte, jak jste zvyklí. To je celé. Nestojí vás to ani korunu navíc a nadační fond AQUAPURA dostane část peněz z ceny nákupu. Nakupovat se dá i anonymně, takže pokud nechcete, nemusíte se nikde registrovat,“ popisuje princip nákupu a pomoci nadačnímu fondu Veronika Cejnarová, vedoucí marketingového oddělení společnosti Magnalink.

Doplňme, že nadační fond AQUAPURA byl založen v březnu 2011 s cílem podporovat IV. Interní hematologickou kliniku Fakultní nemocnice Hradec Králové, pomáhat pacientům s poruchou srážlivosti krve a hematologickým oddělením a nemocnicím v Královéhradeckém kraji. Od ledna 2014 rozšířil své aktivity na celou oblast České republiky v rámci pomoci pacientům s poruchou srážlivosti krve.

Patronem nadačního fondu je hradecká hvězda Jaroslav Bednář

Pro zajímavost uveďme, že patronem nadačního fondu AQUAPURA Pavla a Moniky Staňkových je kapitán královéhradeckého týmu Mountfield HK Jaroslav Bednář. „Především ze svého hokejového působení v zámoří jsem zvyklý pomáhat neziskovým organizacím. Potěšilo mě, že jsem byl osloven nadačním fondem AQUAPURA ke spolupráci a rád se zaměřím na podporu tohoto konkrétního projektu. Poruchy srážlivosti krve znám ze svého okolí, od přátel, kteří se s nemocí léčí, takže to pro mě není novinka. Pevně doufám, že moje spolupráce s nadačním fondem bude prospěšná jak pro stávající pacienty, tak i v rámci šíření osvěty o tomto onemocnění a jeho prevenci,“ řekl špičkový hokejista Jaroslav Bednář.

Vyberte si, komu pomůžete

Na uvedené stránce si samozřejmě můžete vybrat i jinou organizaci, které chcete svým nákupem pomoci. Výběr záleží jen na vás.

Potřebujete poradit?491 009 007
Aktuality
Zatím působíme zde. Rosteme.
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo