Můj Magnalink

Podpořili jsme pacienty s poruchou srážlivosti krve

4. ročník charitativního běhu nadačního fondu AQUAPURA se konal 31. 5. 2016 v Hradci Králové. Desítky běžců, mezi nimiž bylo i šest startujících za tým Magnalinku, svou účastí podpořily pacienty s poruchou srážlivosti krve.

Charitativní běh pořádaný ve spolupráci s basketbalistkami týmu Hradecké Lvice byl zároveň oslavou pátého výročí činnosti nadačního fondu AQUAPURA, který jako pomáhá pacientům s tromboembolickou nemocí. Startovné bylo předáno nadačnímu fondu AQUAPURA, ten tak získal částku 21 500 Kč ve prospěch pacientů s poruchou srážlivosti krve. V rámci sportovního odpoledne převzal nadační fond také dva symbolické šeky.

Trať o délce 4,5 km vedla v centru města Hradce Králové podél řeky Labe. Běžcům z týmu Magnalinku se dařilo. Eva Tarbajová v kategorii žen získala krásné druhé místo, Václav Kahl skončil v kategorii mužů třetí. Gratulujeme.

O úspěchu běžců z týmu Magnalinku informoval i Hradecký deník. Na fotografie z akce se na jeho webu můžete podívat ZDE.