Můj Magnalink

Pivní rozjímání už v sobotu. Připojíte se s námi?

V sobotu 3. června 2017 vás zveme do Gayerových kasáren v Hradci Králové na již 5. ročník Pivního rozjímání. Akce začne v 10 hod. Magnalink na Pivním rozjímání bude tradičně zajišťovat bezplatné připojení k wi-fi síti. Připojíte se s námi?

Jak už název akce napovídá, pivní rozjímání je přehlídka nejrůznějších rodinných pivovarů. Jedná se o tradiční festival dobrého piva. Návštěvníci akce tak budou moci ochutnat nejrůznější piva, představena bude například produkce z pivovarů Řemeslný pivovar Raven, pivovar Helf, minipivovar Lišák, pivovar Létající Chroust, chybět nebude ani rodinný pivovar U Vacků, pivovar Dva Plešouni, Kocour z Varnsdorfu, Kounický pivovar, Trautenberg a řada dalších. Na akci bude 120 různých pivních speciálů z 35 minipivovarů.

Jak uvádí Petr Nebeský, obchodní ředitel pro firemní klientelu společnosti Magnalink, pivní rozjímání je spojeno s užitečnou pomocí konkrétním osobám v projektu Sport Hradec aneb když sport pomáhá. Komu se pomůže letos, to se můžete dočíst na webu www.pivnirozjimani.cz v sekci Pomáhejme společně.

Vstup na Pivní rozjímání je zdarma. Stejně tak bezplatné bude naše w-fi připojení k internetu.

Potřebujete poradit?491 009 007
Nechci, aby mi cokoliv uteklo
Zde se můžete přihlásit k odběru akcí a novinek v našem sortimentu
- odhlásit se můžete jednoduše.
Zatím působíme zde. Rosteme.
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo