Můj Magnalink

Na Hradeckém koloběhu startoval také tým Magnalinku

Dalšího ročníku Hradeckého koloběhu, který se konal 25. května, se zúčastnili i zaměstnanci Magnalinku Eva Tarbajová a Václav Kahl (na fotografii vlevo). V tomto závodě se umístili na krásném čtrnáctém místě (ze 76 týmů). Gratulujeme!

Princip závodu byl jednoduchý: jeden z dvojice běžel a druhý jel na kole. Výměna byla možná kdykoliv. Tento závod smíšených dvojic konal v krásném prostředí městských lesů. Měl skvělou atmosféru.

Trať byla dlouhá 19,5 km. Vítězný tým „Uvidíme“ ji zdolal v čase 1:06:05, druhý skončila dvojice „Sportvisio“ s časem 1:06:09. Třetí příčku vybojovala dvojice „Rychlí klokani“ s časem 1:06:39. Jak jsme předeslali, závodníci Magnalinku se umístili na krásném čtrnáctém místě. Jejich rychlost byla 1:15:28. Pro zajímavost dodejme, že poslední tým doběhl v čase 2:19:34. Těšíme se na další ročník.