Můj Magnalink

Magnalink TV: revoluční digitální televize. Nové možnosti sledování

Vy ještě nemáte balíček Magnalink TV? Neváhejte a aktivujte si ho. Sledování televize se pro Vás stane novým rozměrem.

Pořiďte si Magnalink TV spolu s některými z balíčku připojení k internetu a získejte díky výhodám digitální televize neomezený přístup k oblíbeným programům. Kanály digitální televize Magnalink nabízí pro domácnosti využívající optické připojení i bezdrátové wi-fi připojení k internetu.

Digitální televize s programy v HD kvalitě

Otevře svou domácnost moderním technologiím a využijte všechny možnosti, které Vám nabízí Magnalink TV s programy v HD kvalitě.

Znáte všechny výhody Magnalink digitální televize? Digitální televize umožňuje zákazníkovi využívat:

●     vysoký počet programů i v základním balíčku,

●     funkci TimeShift zastavení programu,

●     možnosti nahrávání programu a to až na 30 dní,

●     sledování oblíbeného programu zpětně až 7 dní z archivu,

●     tematické balíčky Sport, Dětský a mnohé další.

Co znamená funkce TimeShift?

Funkce TimeShift zákazníkovi umožní záznam živého televizního vysílání na paměťové médium, které je zabudované v samotné televizi. Následně se Vám pak nahraný pořad přehraje s časovým posunem neboli zpožděním v takové podobě, jako kdybyste se dívali na živé vysílání.

TimeShift nabízí revoluci ve sledování televize. Umožňuje divákovi sledovat nebo si prohlížet zaznamenaný program bez ohledu na živé vysílání. V běžném životě to znamená, že pokud Vás někdo vyruší, přijde návštěva nebo Vám zazvoní mobil při sledování Top Geara nebo seriálu Ulice, aktivujete funkci TimeShift, necháte pořad běžet a poté si ho o několik minut vrátíte zpět. A pozor! Záznam nahrávání se nepřeruší ani, když posunete pořad zpět, protože stále nahráváte. Co to pro Vás znamená? Můžete si udělat kdykoli pauzu během sledování pořadu a nic Vám neuteče.

A jak to funguje? Po aktivaci funkce TimeShift se obraz zastaví a přístroj začne nahrávat pokračující děj. Po návratu k televizi začnete jednoduše sledovat program tam, kde jste předtím skončili. Zní to jednoduše, že?

Magnalink TV: sledování digitální televize bez reklamního sdělení

Další výhodou funkce TimeShift, kterou ocení lidé nesnášející reklamní spoty je, že pokud se rozhodnete si pořad nahrát, můžete během sledování přeskočit reklamy. Už se Vám během sledování Harryho Pottera nebudou ukazovat reklamy o léčbě prostaty nebo na dámské hygienické potřeby, protože je jednoduše přetočíte. A to se vyplatí!

Sledujete rádi seriály nebo celovečerní filmy a nebaví vás neustálé reklamní přestávky? Aktivujte si náš balíček Magnalink TV a vychutnejte si sledování oblíbeného filmu bez komerčních přestávek s vlastní volbou pauzy.

Nemáte čas sledovat oblíbený pořad? Nevadí, nahrajte si ho!

Máte hodně pracovních nebo rodinných povinností a nestihli jste zhlédnout oblíbený televizní program nebo seriál? Nezoufejte. Magnalink TV nabízí možnost zpuštění programů zpětně až 7 dní z archivu. Výhodou je, že pokud si daný program nahrajete, máte 30 dní na to se na něj v klidu a bez nutného poslouchání televizního programu podívat. Stane se z Vás rebel, který nebude poslouchat televizní tvůrce a jejich časové rozvržení pořadů. Stanete se pánem svého volného času!

Sledování programů internetové televize až na čtyřech zařízeních najednou!

Ke každému pořízenému set-top boxu získáte s Magnalink TV možnost sledovat programy digitální televize až na čtyřech dalších zařízeních se systémy iOS a Android. Je u Vás pravidlem, že děti, manžel nebo manželka se každý dívají na jiný pořad a nemůžete se shodnout, co večer poběží v televizi? Nyní už nemusíte. S Magnalink TV můžete přehrávat programy na televizi, notebooku, tabletu či chytrém telefonu najednou. Pusťte si oblíbený hokejový zápas, dětem pohádku a manželce Ordinaci v růžové zahradě.

Magnalink nabízí pronájem set-boxu nebo jeho jednorázovou koupi

Více informací o nabídce balíčků, programové skladbě a ceníku služeb na nebo na naší infolince 491 009 007.

Potřebujete poradit?491 009 007
Zatím působíme zde. Rosteme.
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo