Můj Magnalink

Magnalink se stal výhradním poskytovatelem internetových služeb v OC AuPark

Magnalink, a.s. se stal výhradním poskytovatelem internetu v obchodním domě AuPark. K internetu se připojíte zdarma v rámci hotspotu. 

Stavba obchodního domu AuPark, která byla započata na podzim roku 2014, se dočkala o dva roky později, konkrétně 11. listopadu 2016, svého slavnostního otevření. AuPark se nachází vedle hlavního nádraží, v moderní budově, která se má stát jedním ze symbolu Hradce Králové. Výhradním poskytovatelem internetových služeb se ve výběrovém řízení stala společnost Magnalink, a.s. působící na trhu od roku 2008, která v obchodním centru zajišťuje internet přes optickou síť.

Magnalink, a.s. si klade za cíl poskytovat své služby rychle, kvalitně a spolehlivě k celkové spokojenosti zákazníků. Magnalink, a.s. nabízí své služby do domácností, bytových domů i firem o kapacitě od 10Mbps do 10Gbps dle požadavků klienta. Optická síť je kruhového charakteru čímž v případě poškození garantuje záložní okruh, je uložena v zemních trasách a kolektorech THHK. Využití optických vláken eliminuje jakékoli rádiové rušení a tím zajišťuje stabilitu a kvalitu služeb.

„Rozšiřování metropolitní optické sítě v Hradci Králové znamená zcela nový rozměr komunikace nejen pro město Hradec Králové, ale i pro blízké okolí. Vedení internetu přes optickou síť je revolučním prostředkem komunikačního systému garantující rychlost, spolehlivost a bezpečnost uživatelům,“ nechal se slyšet Petr Nebeský, ředitel obchodního oddělení Magnalink, a.s., a zároveň dodává: „zajištění připojení obchodnímu dobu AuPark bylo pro naši společnost velkou výzvou. Jedná se o velkou zakázku, vyžadující přesné a kvalitní zpracování. Jsme rádi, že jsme tento projekt dovedli do zdárného konce a zákazníci obchodního domu AuPark se nyní mohou v objektu připojit k internetu zdarma.“

Magnalink, a.s. v celém objektu možnost připojení zdarma k hotspotu prostřednictvím bezdrátového přenosu mikrovlnného spojení od renovovaných společností. Technologie optické sítě nabízí špičkový výkon, nízké latence a možnost přenosu hlasových služeb či videohovorů. Přenos je šifrován dle patřičných standardů v rámci zajištění bezpečí uživatelům. Síť je provozována na technologii G-PON typu FTTH vybudované podle mezinárodních standardů ITU G.984.

„Rád bych jménem svým, ale především jménem společnosti HB Reavis poděkoval společnosti Magnalink, a.s. za poskytnuté služby. Celá spolupráce probíhala v naprosté spokojenosti a nesmírně si ceníme nadstandardních služeb, které nám společnost Magnalink, a.s. poskytla. Zasíťování obchodního a zábavního centra AuPark Hradec Králové proběhlo naprosto a zcela bezproblémově a v řádném termínu. Děkujeme za kvalitně odvedenou práci a za spolupráci s opravdovými profesionály ve svém oboru,“ uvedl ke spolupráci ředitel obchodního centra AuPark Marek Dörfl.

Potřebujete poradit?491 009 007
Aktuality
Zatím působíme zde. Rosteme.
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo