Můj Magnalink

Magnalink se stal výhradním poskytovatelem internetových služeb v OC AuPark

Magnalink, a.s. se stal výhradním poskytovatelem internetu v obchodním domě AuPark. K internetu se připojíte zdarma v rámci hotspotu. 

Stavba obchodního domu AuPark, která byla započata na podzim roku 2014, se dočkala o dva roky později, konkrétně 11. listopadu 2016, svého slavnostního otevření. AuPark se nachází vedle hlavního nádraží, v moderní budově, která se má stát jedním ze symbolu Hradce Králové. Výhradním poskytovatelem internetových služeb se ve výběrovém řízení stala společnost Magnalink, a.s. působící na trhu od roku 2008, která v obchodním centru zajišťuje internet přes optickou síť.

Magnalink, a.s. si klade za cíl poskytovat své služby rychle, kvalitně a spolehlivě k celkové spokojenosti zákazníků. Magnalink, a.s. nabízí své služby do domácností, bytových domů i firem o kapacitě od 10Mbps do 10Gbps dle požadavků klienta. Optická síť je kruhového charakteru čímž v případě poškození garantuje záložní okruh, je uložena v zemních trasách a kolektorech THHK. Využití optických vláken eliminuje jakékoli rádiové rušení a tím zajišťuje stabilitu a kvalitu služeb.

„Rozšiřování metropolitní optické sítě v Hradci Králové znamená zcela nový rozměr komunikace nejen pro město Hradec Králové, ale i pro blízké okolí. Vedení internetu přes optickou síť je revolučním prostředkem komunikačního systému garantující rychlost, spolehlivost a bezpečnost uživatelům,“ nechal se slyšet Petr Nebeský, ředitel obchodního oddělení Magnalink, a.s., a zároveň dodává: „zajištění připojení obchodnímu dobu AuPark bylo pro naši společnost velkou výzvou. Jedná se o velkou zakázku, vyžadující přesné a kvalitní zpracování. Jsme rádi, že jsme tento projekt dovedli do zdárného konce a zákazníci obchodního domu AuPark se nyní mohou v objektu připojit k internetu zdarma.“

Magnalink, a.s. v celém objektu možnost připojení zdarma k hotspotu prostřednictvím bezdrátového přenosu mikrovlnného spojení od renovovaných společností. Technologie optické sítě nabízí špičkový výkon, nízké latence a možnost přenosu hlasových služeb či videohovorů. Přenos je šifrován dle patřičných standardů v rámci zajištění bezpečí uživatelům. Síť je provozována na technologii G-PON typu FTTH vybudované podle mezinárodních standardů ITU G.984.

„Rád bych jménem svým, ale především jménem společnosti HB Reavis poděkoval společnosti Magnalink, a.s. za poskytnuté služby. Celá spolupráce probíhala v naprosté spokojenosti a nesmírně si ceníme nadstandardních služeb, které nám společnost Magnalink, a.s. poskytla. Zasíťování obchodního a zábavního centra AuPark Hradec Králové proběhlo naprosto a zcela bezproblémově a v řádném termínu. Děkujeme za kvalitně odvedenou práci a za spolupráci s opravdovými profesionály ve svém oboru,“ uvedl ke spolupráci ředitel obchodního centra AuPark Marek Dörfl.

Potřebujete poradit?491 009 007
Nechci, aby mi cokoliv uteklo
Zde se můžete přihlásit k odběru akcí a novinek v našem sortimentu
- odhlásit se můžete jednoduše.
Zatím působíme zde. Rosteme.
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo