Můj Magnalink

Magnalink se stal partnerem Královského plesu

16. února 2018 se uskuteční další ročník Královského plesu. Společnost Magnalink se stala jeho partnerem. Ples proběhne tradičně v královéhradeckém kongresovém centru Aldis a je připraven bohatý program.

V tanečním sále i přísálí nebudou chybět hokejisté extraligového Mountfieldu HK, se kterými si bude moci každý popovídat a vyfotit se. Organizátoři plesu připravují také soutěž o nejsympatičtějšího hokejistu. Chystá se i řada dalších soutěží o hokejové a nehokejové výhry.

Královský ples se spoustou zábavy

Návštěvníky celým večerem provede hradeckým fanouškům dobře známý moderátor Tomáš Borovec. O hudbu k poslechu a tanci se postará skupina Lucky Band. Chybět nebude ani módní přehlídka. Zábavu zajistí také stand-up komik Karel Hynek. Připravuje se rovněž půlnoční překvapení. Pro ty, co dávají přednost modernějšímu stylu tance, bude otevřen malý sál s fantastickými hradeckými DJs, kteří se postarají o pořádnou nálož tanečních pecek. Tradičně se zájemci budou moci vyfotit i ve fotokoutku.

Vysokorychlostní internet a rychlý hokej!

„Jsme rádi, že jsme se stali partnerem Královského plesu, protože se jedná tradičně o prestižní významnou událost v regionu. Fandíme navíc i hradeckému hokeji, jehož jsme také partnerem. My nabízíme kvalitní vysokorychlostní internet, hradečtí hokejisté rychlý kvalitní hokej,“ říká vedoucí marketingového oddělení Magnalinku Veronika Cejnarová.

V prosinci jste ve velké soutěži Magnalinku dokonce mohli vyhrát vstupenky na Královský ples. Potkáme se na něm?

Potřebujete poradit?491 009 007
Nechci, aby mi cokoliv uteklo
Zde se můžete přihlásit k odběru akcí a novinek v našem sortimentu
- odhlásit se můžete jednoduše.
Zatím působíme zde. Rosteme.
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo