Můj Magnalink

Magnalink se stal partnerem Královského plesu

16. února 2018 se uskuteční další ročník Královského plesu. Společnost Magnalink se stala jeho partnerem. Ples proběhne tradičně v královéhradeckém kongresovém centru Aldis a je připraven bohatý program.

V tanečním sále i přísálí nebudou chybět hokejisté extraligového Mountfieldu HK, se kterými si bude moci každý popovídat a vyfotit se. Organizátoři plesu připravují také soutěž o nejsympatičtějšího hokejistu. Chystá se i řada dalších soutěží o hokejové a nehokejové výhry.

Královský ples se spoustou zábavy

Návštěvníky celým večerem provede hradeckým fanouškům dobře známý moderátor Tomáš Borovec. O hudbu k poslechu a tanci se postará skupina Lucky Band. Chybět nebude ani módní přehlídka. Zábavu zajistí také stand-up komik Karel Hynek. Připravuje se rovněž půlnoční překvapení. Pro ty, co dávají přednost modernějšímu stylu tance, bude otevřen malý sál s fantastickými hradeckými DJs, kteří se postarají o pořádnou nálož tanečních pecek. Tradičně se zájemci budou moci vyfotit i ve fotokoutku.

Vysokorychlostní internet a rychlý hokej!

„Jsme rádi, že jsme se stali partnerem Královského plesu, protože se jedná tradičně o prestižní významnou událost v regionu. Fandíme navíc i hradeckému hokeji, jehož jsme také partnerem. My nabízíme kvalitní vysokorychlostní internet, hradečtí hokejisté rychlý kvalitní hokej,“ říká vedoucí marketingového oddělení Magnalinku Veronika Cejnarová.

V prosinci jste ve velké soutěži Magnalinku dokonce mohli vyhrát vstupenky na Královský ples. Potkáme se na něm?

Potřebujete poradit?491 009 007
Zatím působíme zde. Rosteme.
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo