Můj Magnalink

Magnalink poměřil své síly ve strašidelném závodě se zombíky

Běžecký tým Magnalik, a.s. poměřil své síly v nejstrašidelnějším závodě ZOMBIE NIGHT RUN v centru Prahy. Čtete více.

V sobotu 29. října se konal 2. ročník ZOMBIE NIGHT RUN v České republice. Jedná se o závod, běh a událost, která je známá  jako nejděsivější a nejstrašidelnější na světě. V závodě není důležité vyhrát nad ostatníma, ale postavit se svému strachu a přemoci ho. Magnalink, a.s. věnoval v rámci spolupráce s Night Run 3 startovné ZDARMA.


Kdo se bojí nesmí běhat se zombíky

Hlavní závod startoval v 18.15 v centru Prahy Vítkov. Akce se nesla v duchu “uteč zombíkům, nenech je Tě chytit a vystrašit. Nejrychlejší vyhrává, ale nebude to mít lehké.” Rychlost a fyzická zdatnost v tomto závodě nehrály roli, důležité bylo se poprat s nástrahami nočního běhu a se strašidelnými zombie. Strach si běžci mohli užít v několika zónách. Trať závodu byla lemována desítkami zombie, strašidelnou a ponurou muzikou. Nechyběly ani světelné efekty. V cíli na všechny účastníky čekala strašidelná ZOMBIE medaile.

Svou fyzickou kondici v závodu prověřili i zástupci týmu Magnalink, a.s. Na startovním roštu za Magnalink startovali Eva Tarbajová a Václav Kahl.

Co se organizátorům povedelo? Dojmy ze závodu

“Chtěla bych pochválit organizátory závodu, celý závod byl skvěle zorganizovaný. Zombie běžce navigovali, ale i strašili. Nekonečným a nejtěžším úsekem bylo vyběhnout schody. Zombie jsem se bála ve Vítkovském tunelu. Strašidelnou atmosféru podrhovaly i hudební a doprovodné efekty,” nechala se slyšet Eva Tarbajová, dále dodává, “běh je pro mě skvělá příležitost pro zlepšení kondice. Zombie Night Run mě zaujal na facebookových stránkách a proto jsem se rozhodla si ho zaběhnout.”

“Nebylo nejtepleji, ale jak se startovní pole dalo do pohybu byly ideální podmínky. Nejtěžší na závodě bylo, když se začalo stoupat do schodů. Na vrcholu čekali úžasně namaskovaní zombie a snažili se nás napadnout (smích), jelikož jsem větší, tak jsem se nebál, ale musím přiznat, že jsem se párkrát leknul. Jenom si představte, že běžíte úzkou uličkou a vpravo leží zombie a najednou na vás z křoví někdo hodí listí,” líčí své dojmy z běhu Václav Kahl.

Jedna z výherkyň soutěže o startovné ZDARMA Alena Tomášková hodnotí běh slovy, “závod jsem běžela poprvé a určitě si ho příští rok zopakuji s celou rodinou. Atmosféra byla výborná a nezapomenutelná. Zombíci byli hodní.”

Běžci mohli startovat i v zombie kostýmu. Ke konci akce se vyhlašovala soutěž o nejstrašidelnější kostým. Svým během sportovci podpořili Kapku naděje a to 50 korunami z každého zakoupeného startovního čísla.

Potřebujete poradit?491 009 007
Nechci, aby mi cokoliv uteklo
Zde se můžete přihlásit k odběru akcí a novinek v našem sortimentu
- odhlásit se můžete jednoduše.
Zatím působíme zde. Rosteme.
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo