Můj Magnalink

Magnalink podporuje závod Gladiator Race Josefov

Už ve dnech 1. – 2. září se uskuteční oblíbený závod Gladiator Race Josefov, jehož se stal Magnalink partnerem, stejně jako řady dalších akcí z kalendáře pořádajícího spolku Sportvisio. Gladiator Race Josefov je závod s naprosto jedinečnou atmosférou pevnostního města Josefov, připravena bude spousta vodních překážek.

Závod je součástí seriálu závodů GLADIATOR RACE TRIUMPHALIS. Na internetových stránkách www.gladiatorrace.cz si můžete přečíst podrobnější informace o závodu, ale také se na závod v případě zájmu přihlásit. „Jsme rádi, že jsme partnerem této události. Magnalink má rychlost rád – nabízíme vysokorychlostní internet a naši zaměstnanci rádi rychle běhají. Tohoto závodu se někteří z nich také zúčastní,“ konstatuje Veronika Cejnarová, vedoucí marketingového oddělení společnosti Magnalink, a.s.

Samotný závod Gladiator Race je běh na 8 kilometrů, při kterém účastníci musí zdolat celkem více než 25 překážek. Uskuteční se také závod Night Gladiator Race s délkou 3 km a více než deseti překážkami. Chybět nebude ani dětský závod Kids Gladiator Race, jehož délka bude jeden kilometr a bude na něm přes sedm překážek. On-line registrace na závod je možná do neděle 27. srpna.

Dodejme, že se v rámci akce uskuteční také afterparty. Ta proběhne 2. září cca v 18 hod. Její program bude ještě upřesněn.

A zde se můžete podívat na video z loňského závodu:

Potřebujete poradit?491 009 007
Nechci, aby mi cokoliv uteklo
Zde se můžete přihlásit k odběru akcí a novinek v našem sortimentu
- odhlásit se můžete jednoduše.
Zatím působíme zde. Rosteme.
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo