Můj Magnalink

Magnalink partnerem Eleven Půlmaratonu Český ráj

Další běžecká lahůdka se blíží. Všichni, kdo mají rádi běh, se mohou přihlásit na již třetí ročník akce Eleven Půlmaraton Český ráj, které je Magnalink partnerem. Běh bude odstartován 17. září ve 12 hodin.

On-line registrace končí 12. 9., poté registrace na místě

On-line registrace na závod je možná do úterý 12. září, následně bude možná registrace přímo na místě závodu. Organizátoři ze spolku Sportvisio uvádějí, že je přihlášeno už skoro 600 závodníků. Přijdete si také zaběhat? Přihlášku i veškeré podrobnosti o závodu najdete na webu organizace Sportvisio. Start i cíl se odehrává v kempu Peklo u Komárovského rybníka v Branžeži.

Ideální spojení: rychlí běžci a vysokorychlostní internet

Jedná se o závod dlouhý 21,097 km. Uskuteční se v nádherné přírodě Českého ráje. Na dohled budou mít běžci zříceninu hradu Trosky a poběží se přímo přes nádvoří hradu Kost. „Jsme rádi, že se této prestižní běžecké akce můžeme jako partner zúčastnit. Běžci jsou rychlí a my nabízíme vysokorychlostní internet, toto spojení je tedy perfektní. Na závodech budeme mít náš stánek, kde se každý bude moci informovat o výhodách, které náš vysokorychlostní internet má. Navíc nebude chybět oblíbený fotokoutek,“ říká vedoucí marketingového oddělení společnosti Magnalink Veronika Cejnarová.

Potřebujete poradit?491 009 007
Nechci, aby mi cokoliv uteklo
Zde se můžete přihlásit k odběru akcí a novinek v našem sortimentu
- odhlásit se můžete jednoduše.
Zatím působíme zde. Rosteme.
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo