Můj Magnalink

Jste našimi zákazníky? Můžete využívat Klientskou zónu!

Jste-li našimi zákazníky, můžete využívat klientskou zónu Můj Magnalink. Prostřednictvím klientského rozhraní máte možnost nahlédnout na své údaje a spravovat je. Získáte přístup a přehled ke všem fakturacím. A nejen to.

Budete si také moci prohlédnout grafy používání služeb, měnit své uživatelské údaje a spravovat své vyúčtování.

Abyste se mohli do klientského rozhraní Můj Magnalink přihlásit, je nutné, abyste znali své přihlašovací údaje. Přihlašovací údaje naleznete na smlouvě o poskytování služby. Tyto údaje jsou obsaženy na smlouvách, které byly uzavřeny maximálně před dvěma roky. V souboru, na který odkazujeme v tomto článku níže, si můžete přečíst i další postup, jak přihlašovací údaje zjistit. Pokud tedy přihlašovací údaje znáte, stačí, když kliknete na našem webu na Můj Magnalink a zadáte je.

V klientském rozhraní jsou veškeré podstatné údaje. Naleznete tam mimo jiné údaje o využívaných službách. Nechybí ani různé dokumenty. V sekci Můj Magnalink si také můžete změnit své heslo.

Pro podrobnější údaje o sekci Můj Magnalink vám doporučujeme přečíst dokument, který se vám zobrazí po kliknutí ZDE.

V případě jakýchkoliv dotazů týkajících se sekce Můj Magnalink můžete zavolat i na naše zákaznické oddělení, tel. 491 009 007, můžete nám také napsat na info@magnalink.cz.

Potřebujete poradit?491 009 007
Zatím působíme zde. Rosteme.
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo