Můj Magnalink

Jste našimi zákazníky? Můžete využívat Klientskou zónu!

Jste-li našimi zákazníky, můžete využívat klientskou zónu Můj Magnalink. Prostřednictvím klientského rozhraní máte možnost nahlédnout na své údaje a spravovat je. Získáte přístup a přehled ke všem fakturacím. A nejen to.

Budete si také moci prohlédnout grafy používání služeb, měnit své uživatelské údaje a spravovat své vyúčtování.

Abyste se mohli do klientského rozhraní Můj Magnalink přihlásit, je nutné, abyste znali své přihlašovací údaje. Přihlašovací údaje naleznete na smlouvě o poskytování služby. Tyto údaje jsou obsaženy na smlouvách, které byly uzavřeny maximálně před dvěma roky. V souboru, na který odkazujeme v tomto článku níže, si můžete přečíst i další postup, jak přihlašovací údaje zjistit. Pokud tedy přihlašovací údaje znáte, stačí, když kliknete na našem webu na Můj Magnalink a zadáte je.

V klientském rozhraní jsou veškeré podstatné údaje. Naleznete tam mimo jiné údaje o využívaných službách. Nechybí ani různé dokumenty. V sekci Můj Magnalink si také můžete změnit své heslo.

Pro podrobnější údaje o sekci Můj Magnalink vám doporučujeme přečíst dokument, který se vám zobrazí po kliknutí ZDE.

V případě jakýchkoliv dotazů týkajících se sekce Můj Magnalink můžete zavolat i na naše zákaznické oddělení, tel. 491 009 007, můžete nám také napsat na info@magnalink.cz.

Potřebujete poradit?491 009 007
Aktuality
Zatím působíme zde. Rosteme.
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo