Můj Magnalink

Informace o změně v programové skladbě

Rádi bychom vás informovali o aktuálních programových změnách, ke kterým došlo nebo v brzké době dojde. Byl stažen dětský kanál Nickelodeon Jr., na druhou stranu některé programy naši programovou skladbu obohatí.

Do multicastové nabídky, která se týká zákazníků s optickým připojením internetu, přibyly dva HD kanály. Jde o ČT24 HD a ČT :D/Art HD. Do unicastové nabídky (tv po wi-fi) byl zatím přidán program ČT24 HD. HD verzi kanálu ČT :D/Art přidáme v průběhu září. O případných dalších změnách vás budeme včas informovat.

Nabízíme různé balíčky programů digitální televize

Na internetových stránkách Magnalinku v kategorii DIGITÁLNÍ TELEVIZE se můžete podívat na skladbu jednotlivých balíčků – jak u televize pro optický internet, tak u televize pro bezdrátový internet.

U televize pro optický internet aktuálně nabízíme tři programové balíčky – Basic, Standard a Max. Nejvyšší z nich aktuálně zahrnuje 142 programů, ale i základní balíček Basic má poměrně vysoký počet programů – celkem 78 (obojí ke dni 30. 8. 2017). Vysoký počet programů je i u televize pro bezdrátový internet.

Nemáte programy digitální televize? Využijte balíček zahrnující rychlý internet a programy tv

Pokud ještě digitální televizi nevyužíváte, můžete využít některý z balíčků programů digitální televize a internetu. Podrobné údaje o této nabídce najdete na webu po kliknutí ZDE.

Potřebujete poradit?491 009 007
Nechci, aby mi cokoliv uteklo
Zde se můžete přihlásit k odběru akcí a novinek v našem sortimentu
- odhlásit se můžete jednoduše.
Zatím působíme zde. Rosteme.
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo