Můj Magnalink

Informace o změně v programové skladbě

Rádi bychom vás informovali o aktuálních programových změnách, ke kterým došlo nebo v brzké době dojde. Byl stažen dětský kanál Nickelodeon Jr., na druhou stranu některé programy naši programovou skladbu obohatí.

Do multicastové nabídky, která se týká zákazníků s optickým připojením internetu, přibyly dva HD kanály. Jde o ČT24 HD a ČT :D/Art HD. Do unicastové nabídky (tv po wi-fi) byl zatím přidán program ČT24 HD. HD verzi kanálu ČT :D/Art přidáme v průběhu září. O případných dalších změnách vás budeme včas informovat.

Nabízíme různé balíčky programů digitální televize

Na internetových stránkách Magnalinku v kategorii DIGITÁLNÍ TELEVIZE se můžete podívat na skladbu jednotlivých balíčků – jak u televize pro optický internet, tak u televize pro bezdrátový internet.

U televize pro optický internet aktuálně nabízíme tři programové balíčky – Basic, Standard a Max. Nejvyšší z nich aktuálně zahrnuje 142 programů, ale i základní balíček Basic má poměrně vysoký počet programů – celkem 78 (obojí ke dni 30. 8. 2017). Vysoký počet programů je i u televize pro bezdrátový internet.

Nemáte programy digitální televize? Využijte balíček zahrnující rychlý internet a programy tv

Pokud ještě digitální televizi nevyužíváte, můžete využít některý z balíčků programů digitální televize a internetu. Podrobné údaje o této nabídce najdete na webu po kliknutí ZDE.

Potřebujete poradit?491 009 007
Zatím působíme zde. Rosteme.
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo