Můj Magnalink

Doporučujeme zajímavé pořady na TV5MONE

S Magnalinkem můžete sledovat i TV5MONE. Z pestré nabídky této stanice teď doporučujeme vaší pozornosti dva filmy. BELMONDO (Paul Belmondo vypráví příběh o Jean-Paulu Belmondovi) a FRANCOUZ JMÉNEM GABIN (tento kritikou uznávaný dokumentární film rekapituluje život a kariéru Jeana Gabina).

Jean-Paul Belmondo – dokument o slavném herci

Oba zmíněné filmy jsou ohlédnutím za kariérou dvou ikon francouzské kinematografie. Začněme filmem Belmondo. Paul Belmondo v něm vypráví příběh o Jean-Paulu Belmondovi, je to jakási zpověď otce synovi. Máte tak příležitost ohlédnout se zpět za kariérou tohoto ikonického francouzského herce a setkat se s Alainem Delonem nebo Ursulou Andress. Z Copacabany do ulic Říma, projíždějíc Normandií a přecházejíc po střechách Paříže, se oba Belmondovi vrátili na mýtická místa filmových natáčení Bébela. Sledujte na TV5MONE 30. ledna v 18:40 hod.

Francouz jménem Gabin

Tento kritikou uznávaný dokumentární film rekapituluje život a kariéru Jeana Gabina: jeho dětské sny, jeho 95 filmů, nezapomenutelné filmové polibky a facky, jeho ošumělý charakter a charisma... Pravý herec své doby, obyčejný hrdina a přesto mimořádná a skutečná legenda francouzské kinematografie. Sledujte na TV5MONE 7. února od 21 hod.

Chcete využívat výhod balíčků digitální televize, které Magnalink nabízí?

Magnalink nabízí nejen vysokorychlostní internet, ale také balíčky digitální televize. Pokud některý z nich ještě nevyužíváte, klikněte na odkaz ZDE a můžete se přesvědčit, jaké balíčky digitální televize Magnalink nabízí – jak pro připojení přes optický internet, tak přes bezdrátový internet.

Mezi výhody digitální televize patří:

  • vysoký počet programů i v základních balíčcích
  • funkce TimeShift zastavení programu
  • možnost nahrávání programu až na 30 dní
  • sledování programů posledních 7 dní z archivu – už vám žádný program neuteče
  • tematické balíčky Sport, Dětský a další
Potřebujete poradit?491 009 007
Zatím působíme zde. Rosteme.
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo