My Magnalink

Magnalink partnerem karnevalu na ledě

V neděli 11. února 2018 se v hradecké ČPP aréně uskutečnil tradiční karneval na ledě nazvaný Království masek, který pořádal hokejový klub ve spolupráci s Centrem SION. Společnost Magnalink se stala partnerem této akce. Díky tomu všechny děti dostaly od Magnalinku například pexesa.

Pro malé i velké návštěvníky byl připraven bohatý program, zejména různé soutěže a zejména karnevalový rej. Letos se organizátoři nechali inspirovat olympiádou. Na začátku akce zněla fanfára, olympijská hymna, poté se na led rozjeli bruslaři, maskoti i samotní účastníci akce. Následovaly různé disciplíny: slalom, jízda na bobech, rychlobruslení a lední hokej. Holčičky nadchlo stanoviště krasobruslařek, kluci naopak nemohli po úspěchu našich biatlonistů vynechat sestřelování kbelíků.

„Účastníme se různých akcí v regionech působnosti naší společnosti. Jsme rádi, že jsme byli partnerem Království masek a podpořili tak skvělou atmosféru. Organizátorům patří velký dík. Odměnou jim i nám byly rozzářené oči dětí. Děti si akci opravdu užily,“ říká vedoucí marketingového oddělení společnosti Magnalink Veronika Cejnarová.

Need help?491 009 007
Blog

These are the cities where we currently offer our services – and we are still growing.

  • Liberec Region:Liberec, Jablonec nad Nisou
  • Hradec Králové Region:Česká Skalice, Rychnov nad Kněžnou, Hradec Králové, Vamberk, Náchod, Týniště nad Orlicí, Jaroměř, Kostelec nad Orlicí
  • Pardubice Region:Pardubice, Lázně Bohdaneč, Chrudim
  • Zlín Region:Zlín, Otrokovice, Uherské Hradiště
  • Prague:Prague, Jižní Město, Zahradní Město
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo